Chiliz (CHZ) coin yorumlar - CHZ 23 Haziran'da %18 değer kazandı!

Chiliz (CHZ) coin, 23 Haziran tarihine yeşil ışık yakarak girdi. Bir önceki gün yakaladığı yukarı yönlü grafik hareketini korumayı başaran CHZ, hedefi yukarı belirledi. Peki, CHZ kaç dolar? CHZ coin geleceği ne? İşte, 23 Haziran güncel CHZ grafik verileri.

Chiliz (CHZ) coin yorumlar - CHZ 23 Haziran'da %18 değer kazandı!
Editör: Mertcan BUDAK
23 Haziran 2021 - 14:08
Özellikle Çin gibi güçlü ekonomilerin, Kripto paralara yaptığı olumsuz manipülasyonlar sonrası piyasada kısa süre içerisinde yeniden ciddi düşüş havaları esmeye başladı. Öyle ki, BTC'nin kısa süre içersinde birbiri ardına gelen olumsuz haberler sonrasında 23 bin dolar seviyelerine kadar gerilemesi piyasada büyük bir belirsizlik ve korku havası yaşanmasına sebep olmuştu. Bu fırsattan istifade ciddi derecede BTC alımları yapan teknoloji şirketleri bir nebze olsun piyasanın yukarı yönlü hareket etmesine neden olurken, çoğu altcoin bu durumdan olumsuz etkilendi.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Origin Protokol (OGN) Paribu'da listelendi! OGN coin nedir?


CHZ coin, piyasadaki bu karmaşa döneminde yerini koruma çabasını nispeten başarı ile sürdürmeye devam ediyor. Günümüzde özellikle spor takımlarının tokenlerini piyasaya sürmesi ile başarıyı yakalayan Chiliz, 23 Haziran tarihinde yüzde 18'lere varan değer artışı ile borsa listelerinde kendini yukarılarda göstermeyi başardı. İşte, CHZ coin güncel verileri.

CHZ coin yorumlar - 23 Haziran CHZ coin grafikCHZ coin bir önceki gün tam bir ayın sonunda en düşük değerine yaklaşarak 0,17 dolar seviyesine kadar geriledi. Bu noktadan sonra ciddi bir ivmelenme yakalayan CHZ coin, 3 saatlik periyotlarını yukarı yönlü çizerek, 0,24 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşadı. Bu noktadan sonra, 23 Haziran sabahına kadar düşüş sürdüren CHZ, yeni güne girdiğinde yatırımcıları 0,25 dolar seviyelerinde karşıladı. CHZ, kısa vadede BTC tarafından yeniden olumsuzluk rüzgarları esmediği taktirde ciddi fiyat artışları ile karşı karşıya kalabilir.

CHZ coin, 23 Haziran tarihinde en düşük, 0,20 dolar en yüksek ise, 0,25 dolar seviyelerinde işlem gördü. CHZ coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 243,109,745.60 dolar seviyelerine yükseldi.

CHZ coin alınır mı? CHZ coin grafik analizi

ironnmaiden adlı kullanıcının CHZ coin grafik yorumu.CHZ de TOBO beklentim bulunmaktadır. BTC yataya bağlamazsa formasyon bozulur.. Paylaşımlarım kendime nottur...Yatırım Tavsiyesi asla değildir...

YORUMLAR

  • 0 Yorum