DATA coin nedir? Data coin yeniden listelerde başı çekiyor - 23 Haziran DATA yorum

Streamr (DATA) coin, BTC'nin olumlu sinyaller vermeye başlamasının ardından yeniden en çok değer artışı yakalayan coin oldu. Borsa listelerinde baş sıralara oturan DATA, gün içerisinde %38'lere varan değer artışları yaşadı. İşte, 23 Haziran güncel DATA coin verileri.

DATA coin nedir? Data coin yeniden listelerde başı çekiyor - 23 Haziran DATA yorum
Editör: Mertcan BUDAK
23 Haziran 2021 - 15:15
DATA coin geleceği - DATA coin grafik analizi

Thunder_Valency adlı kullanıcının DATA coin grafik yorumu.hedefler fib seviyeleridir

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Chiliz (CHZ) coin yorumlar - CHZ 23 Haziran'da %18 değer kazandı!DATA coin yorum - 23 Haziran DATA coin grafikStreamr (DATA) coin 23 Haziran tarihinde en çok değer artışı yakalayan coinlerin başında geldi. gün içerisinde BTC bazlı olumlu sinyallerin gelmesiyle toparlanmaya başlayan piyasa ortamında, DATA coin %40'lara varan değer artışı göstererek günün kazandıran altcoinlerinden oldu. DATA coin, bir önceki gün 0,08 dolar seviyelerine kadar gerileyerek düşüş trendini noktalamıştı. Bu değerden sonra, 0,1 dolar seviyelerine kadar artış gösteren DATA, ilk yükseliş sinyallerini vermeye başlamıştı. 23 Haziran tarihine 0,1 dolar seviyesinden 0,09 dolar seviyesine düşerek giren DATA, gün içerisinde 0,11 dolar seviyesinde bir süre yatay grafik çizdikten sonra ciddi bir ivmelenme yakalayarak, 0,14 dolar seviyesine kadar yükseldi. Yazımızın düzenlendiği dakikalarda 0,12 dolar seviyesinden işlem gören DATA, yukarı yönlü grafiğini devam ettirecek gibi görünüyor.


DATA coin 23 Haziran tarihinde en düşük, 0,09 dolar en yüksek ise, 0,14 dolar seviyelerinde işlem gördü. DATA coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 43,874,105.29 dolar olarak görüldü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum