Utrust (UTK) Coin 1 dolar yolunda! UTK bekleneni yaptı - 5 Mayıs UTK grafiği

Utrust (UTK) coin 1 dolar yolunda! UTK coin projesi nedir? UTK coin alınır mı? Utrust coin neden yükseldi?

Utrust (UTK) Coin 1 dolar yolunda! UTK bekleneni yaptı - 5 Mayıs UTK grafiği
Editör: Mertcan BUDAK
05 Mayıs 2021 - 13:15
Geçtiğimiz günlerde haberimizde yer verdiğimiz Utrust (UTK) Coin projesi ve UTK'nin Paypall anlaşması sonrası 1 dolar hedefi 5 Nisan itibarı ile sınırda. UTK'nın ödeme aracı olarak projelerini geliştirmesi ve bu bağlamda attığı adımların olumlu sonuç vermesi sonras, gün içinde ortalama yüz 19 oranında bir kâr artışı verdi. UTK coin 5 Mayıs günü en düşük 0,65 dolar en yüksek ise henüz 0,96 dolar seviyelerinde. UTK coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 85,691,769 dolar seviyelerine yükselmiş durumda.

Utrust (UTK) 5 Mayıs grafiğiUTK coin 5 Mayıs sabahına kadar gerilediği 0,71 dolar seviyelerinden kopup %17'lik artış ile 0,96 dolar seviyelerini zorladı. An itibarı ile 1 dolar seviyesine ramak kala gerileyen ve 0,90 dolar'a tutunan UTK yeniden hedefini kırmayı deniyor.
 Utrust (UTK) coin alınır mı?

UTK coin geçtiğimiz haftalarda açıkladığı proje anlaşmalarının olumlu sonuçlar vermesi sonrasında ciddi oran artışlarıyla yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Hali hazırda ileriki dönemlerde yeni proje toplantıları gerçekleştirmeyi bekleyen UTK için 1 dolar ve üstü hedefler şimdiden kolay ve mümkün görünüyor. Öyle ki öğlen saatlerinde zorladığı 1 dolar hedefinden sonra ciddi oranda satışlar yemesine ramen 0,9 seviyelerine tutunmayı şimdiden başarmış vaziyette. Kısa vade için gün içinde UTK alım noktaları 0,90 seviyeleri uygun olabilir. UTK coin için gün içi hedef hala 1 dolar ve üzeri olarak konumlandırılmış olarak duruyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum