Shiba Inu sinirleri yıpratıyor! SHIB coin yerinden kıpırdayamıyor...

Üzerinde balina baskısı olduğu iddiaları ile hareketsiz kalmayı sürdüren Shiba Inu yatırımcısını çileden çıkartmış durumda. Shiba Inu (SHIB) coin kıpırdamaksızın yerinde sayıyor.

Shiba Inu sinirleri yıpratıyor! SHIB coin yerinden kıpırdayamıyor...
Editör: Mertcan BUDAK
05 Ağustos 2021 - 19:10 - Güncelleme: 09 Aralık 2021 - 20:07
Kripto para para piyasaları hızlı iniş çıkışlar ile Bitcoin ve Alt coin piyasaları canlı ve hareketli. Diğer taraftan köpek temalı DOGE Killer olarak namlanan Shiba Inu cansız ve kıpırdamaksızın yerinde sayışını sürdürmekte. Yatırımcısının sinirlerini gevşetmeyi sürdüren Shiba coin için belirsizlik devam etmekte.

Dünya üzerinde milyonların yatırımını çeken, son hamlesi ile Swap takaslarını başlatan Shiba Inu (SHIB) Token kritik sevşyede adeta kilitlenmiş durumda. SHIB coin ne yükseliyor, ne düşüyor. Bitcoin hareketliliği devam ederken, yükselişten ve düşüşten etkilenmeyen Shiba Inu üzerinde balina baskısı olduğu konuşuluyor.

Temmuz ayını belli seviyelerde milimlik iniş ve çıkışlarla sürdüren SHIB token, Ağustos ayına daha durgun bir halde girdi. Son haftalarda cansız ve ölü taklidi yapan Shba Inu (SHIB) coin sıkıştığı alandan kurtulamıyor. Söylentiler arasında daha fazla düşüş beklentisi olan SHIB coin topluluğu ise yeni birşeyler denemeye devam ediyor.
 

Ethereum (ETH) v2.0 Hard Fork güncellemesi tamamlandı! ETH fiyatı yükseliyor...

Bitcoin 40 bin dolara, Ethereum 3 bin dolarlık dirence yaklaşıyor


ROBINHOOD BORSASI İÇİN ZORLANIYOR

Shiba Inu topluluğu tarafından Chance org isimli sitede başlatılan imza kampanyası sürerken 200 Bin üzerinde imza toplanmış durumda. Shiba topluluk üyeleri Robinhood borsasının SHIB token listelemesini istiyor. İmza kampanyası için Shiba Inu severler katılımlarını sürdürürken Robinhood borsası ise nasıl bir yanıt vereceği ayrı bir merak konusu olmuş durumda.

KIPIRDAMIYOR

SHIB token özellikle sıkışmış bulunduğu 0.00000600 Dolar ve 0.00000700 Dolar arasında haftalardır gidip gelmeye devam ediyor. Adeta bu aralıkta sıkışıp kalan Shiba coin için bugünün seviyeleri ise en düşük 0.00000611 ila en yüksek 0.00000620 Dolae oldu.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum