Shiba Inu (SHIB) meme coin resmi duyurusu: Metaverse geliyor...

Shiba Inu topğluluğunun beklediği müjdeli haber geldi. Shiba Inu metaverse oluyor... İşte SHIB meme token ile alakalı yapılan topluluk duyurusu ayrıntıları.

Shiba Inu (SHIB) meme coin resmi duyurusu: Metaverse geliyor...
Editör: Mertcan BUDAK
30 Mart 2022 - 23:15 - Güncelleme: 11 Nisan 2022 - 16:52
Gece bir anda yükselişe geçen Shiba Inu (SHIB) meme token için kritik seviyeler ve yeni bir dönem başlıyor. Merakla beklenen topluluk açıklaması yapıldı. Shiba Inu topluluğuna  Metaverse müjdesi geldi.  Shiba Inu tarafında Metaverse hazırlıkları başladı.

Yapılan açıklama sonrasında Shiba Inu SHIB USDT tarafında yükselişler başladı.

Shiba Inu, arkadaş canlısı, uyanık ve cesur bir köpektir. Güçlü iradeli ve kendinden emin, genellikle her şey hakkında kendi fikirleri vardır ve yaratıcılıktan asla çekinmez. Ailesine sadık ve sevecen olmasına rağmen, Shiba çoğu zaman en uygun zamanda maceracıdır!
 


Peki Metaverse tam olarak nedir?

Terminolojiye yeni girenler için, algılanan bir sanal gerçeklik ortamı oluşturan paylaşılan sanal alanlardan oluşan "meta" ve "evren" terimlerinin kaynaşmasını temsil ettiğini anlamak önemlidir. Metaverse'de, görünüşte sonsuz olasılıklar var, ancak tüm kripto tarihinin şimdiye kadar toplanmış en güçlü topluluklarından birini kapsıyor.

Shiba Inu'nun Metaverse'i, #ShibArmy'nin büyümesi, paylaşması ve birlikte fayda sağlaması için muazzam bir ortam olacak şekilde konumlandırıldı.
SHIB NEDİR: METAVERSE

Shib : Metaverse, bir topluluk olarak tarihimizin doruk noktasıdır, neredeyse evim diyebileceğimiz bir yerle inovasyonumuzu ve birliğimizi sergileyen güzel görseller katmanında sanal olarak görüntülenir.

Shiba Ekosistemi tamamen SHIB tarafından kullanılacaktır: Metaverse projesi, yani tüm tokenler $SHIB, $LEASH, $BONE, aşamalar ortaya çıktıkça bir rol oynayacaktır. Bir proje olarak gelişirken ve yeni sürümleri tanıtırken bu ekosistem kavramını anlamak önemlidir. Topluluk, kendilerini bu ortama sokmak için çok sayıda etkileşime, gelecekteki seçimlere ve yaratıcı yollara sahip olacak.


Bu projeyi geliştirmemiz aynı zamanda büyük ortaklıkları ve topluluğun keşfetmesi, faydalanması ve etkileşim kurması için temel kaynakları da çekecektir. Bu faktörleri içeren istisnai bir ürün sunma misyonu, birden fazla gruptan, Discord'daki topluluk oryantasyonundan ve hatta projede yer alacak ortaklardan geri bildirim topladığımız için çok önemlidir.

RESMİ İNTERNET SİTESİ

Metaverse'imizin ve mevcut projelerimizin gelecekteki genişlemesinin yeni ve inanılmaz alanımızda gerçekleşeceğini duyurmaktan gurur duyuyoruz: SHIB.io

SHIB.io, SHIB ile ilgili her şey için ana kaynak olmaya hazırlanıyor ve resmi internet sitesi!

Yeni portal önümüzdeki günlerde ve etkinliklerden önce ve SHIB : Metaverse'in ilk aşamasının başlamasından önce aktif hale gelecek.

❗Önemli : Kimlik avı olabilecek diğer alanlardan korunmak için her zaman web sitesi bağlantılarını ve resmi kaynakları doğrulamanızı rica ediyoruz. Dışarıdaki riskli portalların miktarıyla asla çok güvende olamazsınız.