Zilliqa (ZIL) coin yine sıçradı! ZIL USDT fiyatı rekor arttı, grafik-yorum

Zilliqa (ZIL) coin rekor seviyelerde yükselişini sürdürüyor. ZIL USDT günü sıçraya sıçraya geçiriyor. Zilliqa coin fiyatı ne kadar oldu?

Zilliqa (ZIL) coin yine sıçradı! ZIL USDT fiyatı rekor arttı, grafik-yorum
Editör: Mertcan BUDAK
30 Mart 2022 - 22:05 - Güncelleme: 11 Nisan 2022 - 16:52
Zilliqa (ZIL) coin günün en fazla kazandıran altcoin projelerinden oldu. Şu saatlerde tırmanışa geçen Zilliqa coin rekor artışla günün en karlı kripto para yatırımları arasında liste başı oldu. Yeşillenen kripto para piyasalarında sert yükselişler gün boyu devam etti. ZIL coin tarafında günün başında başlayan yükselişle yüzde 75 civarında sert bir yükseliş yaşanıyor. 

Kripto paralarda yeşil renk güzel durmaya devam ediyor. Moral ve motive açısından Mart ayının son günleri yatırımcı açısından oldukça verimli geçiyor. Tabi alt coin projelerinin tümünde bu durum söz konusu değil. Bazı önemli altcoin projeleri son bir haftadır sürekli yükselişte. Bu kriptolardan biri ise Zilliqa ZIL coin oldu.

Son 24 saatte rekor yükselen Zilliqa coin bugünü en verimli, en fazla yükselen altcoinlerden biri olarak öne çıktı. ZIL USDT fiyatı şu saatlerde 0,1718 Dolar olarak işlem görüyor. Günün neredeyse tamamında yükselişte olan ZIL coin en düşük 0,09953 Dolar iken yükselişle birlikte 0,17300 Dolar bandını kırdı. Haberimizin hazırlandığı sırada ZIL coin fiyatı 0,17315 üzerinde işlem görüyordu.

İŞTE ZILLIQA ZIL USDT SON 24 SAAT GRAFİĞİ


zilliqa zil usdt coin son 24 saat grafik


Geride bıraktığımız haftada rekor bir yükselişle yüksek kar veren ZIL coin, son 7 güne bakıldığında yüzde 252 üzerinde bir değer kazanmış oldu. ZIL bu performansla 3 kat yükselecek gibi yorumlar geliyor.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.