Shiba Inu (SHIB) haftaya iyi başladı! SHIB coin yükseliyor...

Uzun süredir terste bekleyen Shiba Inu yatırımcısı için yükseliş sinyalleri... Shib coin yükselmeye başladı, kritik seviyeleri aşıyor...

Shiba Inu (SHIB) haftaya iyi başladı! SHIB coin yükseliyor...
Editör: Mertcan BUDAK
04 Ekim 2021 - 15:17 - Güncelleme: 09 Aralık 2021 - 19:58
Kripto para piyasaları yeni ayın ilk haftasına pozitif girerken, pek çok altcoin projesinde yükselişler gözlemleniyor. Shiba Inu SHIB coin ise gün içerisinde bir kez daha yükselişe geçerek son 5 günde önemli seviyeleri geride bırakmaya başladı.

Bitcoi ve Ethereum tarafında verimli geçen hafta sonu, haftanın ilk iş gününde piyasalara olumlu yansımaları sürüyor. Çin'den gelen yasak haberlerinin baskısı altında kalan kripto para piyasaları Ekim ayı ilşe birlikte hareketlenmeye başladı.

Uzun süredir yatırımcısını terste bırakan Shiba coin için yükseliş sinyalleri mi geliyor? Japon temalı Shiba Inu coin tarafında güçlenme devam ediyor. Kayıpların telafisi noktasında yeni haftaya yükselişle başlayan SHIB token, yeni günle birlikte önemli bir seviyenin üzerinde seyretmeye başladı. Shiba Inu coin yükselişi devam eder mi?
 

Axie Infinity AXS coin arttıkça artıyor! 154 Doları aşan AXS yüzde 40 yükseldi...

Elon Musk, Floki Inu coini bir kez daha uçurdu! FLOKİ fiyatı o seviyeye çıktı...


Son 5 günlük SHIB Coin grafiği

Geride bıraktığımız hafta toparlanmaya başlayan Shiba Inu fiyatı en düşük 0.00000700 dolar seviyesini gördü. Haftayı yükselen grafikle kapatan SHIB token 0.00000900 dolar seviyesini aştı. SHIB coin bu seviyelerde tutunması durumunda yeni hedef 0.00001000 dolar olarak gözüküyor. 

shiba son 5 günlük grafik
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.