Axie Infinity AXS coin arttıkça artıyor! 154 Doları aşan AXS yüzde 40 yükseldi...

Oyun dünyasının yakından taklip ettiği Axie Infinity AXS coin rekor kırmaya devam ediyor. Arttıkça artan Axie Infinity AXS coin 154 doları aştı.

Axie Infinity AXS coin arttıkça artıyor! 154 Doları aşan AXS yüzde 40 yükseldi...
Editör: Mertcan BUDAK
04 Ekim 2021 - 16:10
Oyun dünyası için kritik öneme sahip olabilecek altcoin projelerinden biri olan Axie Infinity (AXS) coin bir kez daha tırmanışa geçmiş durumda. Milyonlarca oyun sevdalısının desteklediği AXS coin rekor kırmayı sürdürüyor. Geldiği en yüksek seviyeye çıkmaya devam eden Axie Infinity AXS günün sert yükselen coini oldu.

Kripto para piyasalarında hareketli bir Pazartesi sürüyor. Altcoin piyasasında önemli bir yeri bulunan ve oyun sektörüne yönelik protokoller geliştirmeyi sürdüren Axie Infinity AXS son 30 gündür yükselişini sürdürüyor. Axie Infinity hafta sonu başlayan yükseliş serüveni hafta artasında devame decek gibi. Ekim ayı ile birlikte kripto paralarda başlayan yükselişler devam ediyor.

Yeni haftaya yükselişle başlayan Axie Infinity son 30 güne bakıldığında rekor artışlar sergiliyor. 51 dolarlık seviyesinden 140 dolar üzerine çıkması ve yüksek kazanç vermesi yatırımcısını mutlu etmeye devam ediyor. Alttan alanlar ise oldukça mutlu çünkü şu sıralarda rekorlar kıran Axie Infinity en yüksek seviyelerini test etmeye devam ediyor. 

30 GÜNLÜK AXIE INFINITY GRAFİĞİ

30 GÜNLÜK AXIE INFINITY GRAFİĞİ

4 Ekim Pazartesi gününe bir kez daha yeşil başlayan Axie Infinity son 24 saatte en düşük 131 dolar seviyelerinden işlem gördü. Güne yükselişle başlayan AXS coin öğleden sonra yeni bir rekora imza attı. Axie Infinity 154.97 dolar ile en yüksek seviyesine erişmiş oldu. Haberimizin hazırlandığı sırada ise 148 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyordu. Yükselişe devam etmesi beklenen Axie Infinity AXS coin tarafında yeni rekorlar bekleniyor.
 

Elon Musk, Floki Inu coini bir kez daha uçurdu! FLOKİ fiyatı o seviyeye çıktı...

Shiba Inu (SHIB) haftaya iyi başladı! SHIB coin yükseliyor...


YORUMLAR

  • 0 Yorum