Fenerbahçe Token nereden, nasıl alınır? İki türlü alımdan biri tamamlandı...

Paribu ile yapılan anlaşma neticesinde bugün satışına başlanan Fenerbahçe Fan Token satın almak isteyenler dikkat! FB Token iki türlü alınırken, şimdiden ilki tükendi...

Fenerbahçe Token nereden, nasıl alınır? İki türlü alımdan biri tamamlandı...
Editör: Mertcan BUDAK
09 Ağustos 2021 - 13:00 - Güncelleme: 09 Aralık 2021 - 20:06
Türkiye ve Dünya'da milyonlarca sporseverin yakından takip ettiği  Fenerbahçe için piyasaya sürülen Fan Token'lar bugün satışa sunuldu. Rekor taleple karşılaşan FB Token satın alma işlemi ön talep yöntemiyle gerçekleştirildi.

Fenerbahçe Fan Token satışı kısmi olarak satışa çıkmasının 1 dakika bile sürmeden sonrasında tamamlandı. İki farklı satış yöntemiyle ön taleplerin alındığı FB Token'lara erişmek öyle kolay olmadı. Sınırlı sayıda satışa çıkarılan Fenerbahçe Fan Token'ları hızla tüklendi.

Konuyla ilgili edinilen son dakika bilgiye göre Fenerbahçe Fan Token'ları 30 saniye gibi kısa bir sürede paribu cüzdanlarında stake edildi. Fenerbahçe spor kulübü kripto para dünyasına hızlı girdi. Token'lar jet hızı ile tükendi! Fenerbahçe Token ön satışında Seçenek 2'deki token'lar 30 saniye içinde tükenmiştir. Seçenek 1'den alım talebi sürüyor.

Türkiye'de Trabzon ve Galatasaray'dan sonra Fenerbahçe Fan Token'ları piyasaya sürüldü. Bu alanda bir Beşiktaş kalmış oldu. Diğer taraftan bugün piyasaya sürülen ve 30 saniye gibi kısa sürede tükenen Fenerbahçe Fan Token'ları büyük rağbet gördü. Taraftar jet hızında alımlar yaptı.

Fenerbahçe Token (FB) nedir?

Fenerbahçe Token, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün “utility token” olarak tanımlanan “taraftar token’ı”dır. Fenerbahçe ve Paribu iş birliğiyle üretilen Fenerbahçe Token, Fenerbahçe taraftarlarına çeşitli ayrıcalıklar sunacak. Fenerbahçe taraftarları token sahibi olarak hem kendi yarınına hem de kulübünün yarınına dijital dünyanın olanaklarıyla katkı sağlayabilecek.

Fenerbahçe Token sahibi olabilirim?

Paribu üyesi olan her sporseverk Fenerbahçe Token alabilir.

Kaynak: Fenerbahçe Fan Token 30 saniyede tükendi!
 
Haberlerimizi FacebookTwitter hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum