iPhone 13 Pro Max inceleme - Yeni iPhone videosu sızdırıldı!

Unbox Therapy adlı yurt dışında oldukça popüler bir YouTube kanalı bu yıl tanıtılması beklenen iPhone modelinin maketini inceledi. İşte, inceleme videosu ve detayları.

iPhone 13 Pro Max inceleme - Yeni iPhone videosu sızdırıldı!
Editör: Mertcan BUDAK
05 Mayıs 2021 - 14:15
Yaklaşık 17 milyon aboneye sahip olan popüler inceleme kanalı Unbox Therapy, bu yıl tanıtılacak olan yeni iPhone 13 Pro Max maketini inceledi. İnceleme sırasında görünen detaylar geçmiş sızıntı haberlerini doğrular nitelikteydi.

Videoda ilk göze çarpan detay, yeni model iPhone 13'ün bir önceki nesile göre daha ufak bir yapıda olması. Ayrıca ekranın üst kısmında bulunan çentik yapısınında küçüldüğünü görüyoruz.
 Yeni model ile ilgili dikkat çeken bir diğer özellik ise, ön ahize oldu. Bildiğiniz gibi uzun yıllardır iPhone modellerinde çok sık karşılaşılan ahize tıkanma durumu oluyordu. Zaman içinde ahize içinde biriken toz ve kalıntıların telefon görüşmeleri sırasında karşı tarafı neredeyse duyamaz hale getiriyordu. Yeni tasarımda ise, biraz daha farklı bir ahize şekli görülüyor. Bu durumda yeni iPhone modelinde, bu genel sorun ortadan kaldırılmış olabilir.

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.