İnstagram kullanıcıları beğenileri gizleyebilecek

Popüler sosyal medya platformu İnstagram, kendini sürekli olarak güncel tutmaya devam ediyor. İnstagram tarafından yapılacak son güncelleme milyonlarca kullanıcıyı sevindirdi. İşte, haberin detayları.

İnstagram kullanıcıları beğenileri gizleyebilecek
Editör: Mertcan BUDAK
26 Mayıs 2021 - 18:48
Son yıllarda sosyal medya platformları hayatımızın büyük bir alanına etki ediyor. Özellikle güncel olarak sıklıkla kullanılan uygulamaların, güncelleme haberleri milyonlarca kullanıcı tarafından çokça merak ediliyor.
 Uzun süre önce Facebook bünyesinde dahil olan İnstagram sosyal medya platformları arasında güncelliğini ve aktifliğini korumaya devam ediyor.

 İnstagram kullanıcıları beğeni sayılarını gizleyebilecekSosyal medya devi İnstagram, yapacağı yeni güncellemede, kullanıcılara beğeni sayılarını gizleme özelliğini vereceğini duyurdu. İnstagramın CEO'su Adam Mosseri yaptığı açıklamada, bu yeni özellik sayesinde İnstagram üzerinde oluşan baskıların azalmasını planladıklarını ve yeni kullanıcı oranlarını arttırmayı hedeflediklerini bildirdi.
 Haberin yayılmasının ardından milyonlarca kullanıcı sosyal medya hesaplarından ve forumlarda konu ile ilgili görüşlerini dile getirdi. Özellikle diğer platformlarada bu tarz özelliklerin getrilimesini isteyen binlerce kullanıcı görülüyor.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.