Holo yükselişe geçti! 6 Mayıs holo incelemesi

Holo (HOT) coin, bir önceki günün hedefini kırmaya çalışıyor. Holo coin gün içinde %+4 artarak yeşil yaktı. Yeni bir holo rallisi geliyor mu? Holo coin geleceği ne olur? işte günlük Holo incelemesi.

Holo yükselişe geçti! 6 Mayıs holo incelemesi
Editör: Mertcan BUDAK
06 Mayıs 2021 - 18:04
Holo coin uzun süredir girmiş olduğu düşüş trendini kırmış durumda. Bir süredir dolar bazında 0,015 seviyelerinde işlem gören Holo, yükselişe geçmeyi bekliyor. 0,01 dolar olarak alt dirençlerini belirleyen hot, ne zaman yükselecek? İşte, 6 Mayıs holo grafiği.
 6 Mayıs Holo (HOT) coin grafiği
Holo coin 6 Mayıs tarihine 0,014 dolar seviyelerinde başlangıç yaptı. Sabah saatlerinde ilk yükselişin sinyallerini veren HOT, 0,015 dolar seviyelerine mum bırakarakbir süre 0,014 dolardan işlem görmeye devam etti. Akşam saatlerine yaklaşırken, 0,0157 dolar ile günün rekorunu kıran Holo, şimdilik bu seviyelere tutuanarak ciddi bir yükselişin sinyallerini vermeye başladı. Holo coin 6 Mayıs tarihinde günlük olarak en yüksek 0,0157 dolar en düşük ise, 0,014 dolar seviyelerinde işlem gördü. Holo için günlün işlem hacmi ise 156,036,048 dolar olarak görüldü.
 Holo coin alınır mı? Hot coin geleceği ne?

Holo coin, uzun yaklaşık 20 gün süren bir düşüş trendinden çıkamsının ardından bir çok yatırımcı için yeni bir ralli beklentisi yarattı. Uzun süreli düşüşünü toparlayıp yaklaşık 1 haftadan fazla süre boyunca yatay grafik çizmeyi başaran HOLO, kimi yatırımcıya göre bu beklentiyi ciddi bir kâr artışı ile karşılayacak. Holo coin 6 Mayıs tarihi için alt direnç olarak 0,013 dolar seviyelerini belirlemiş durumda. Günlük olarak bu seviyeler mantıklı alım fırsatları olarak değerlendirilebilir. Holo coin gün içinde henüz 0,0162 dolarlık seviyeyi aşabilmiş değil. akşam saatlerinde yaptığı denemeler ile bu seviyelere tutunmayı başarabilen holo, ciddi yükselişlerin ilk sinyalini somut olarak yatırımcılara yansıtabilir.

Holo coin kullanıcı grafik analizi

Aniltaskin14 isimli kullanıcının Holo grafik analizi


 Holo bügün düşen trendi kırmayı denedi fakat satış yiyip geri döndü birçok coin güzel yükselişler yaparken sakin kaldı kaldı bu sessizliği bozacağını düşünüyorum 0,016 seviyeleri hacimli kırılımla tekrar bi fomo etkisiyle 0,020 - 0,021 seviyelerine taşıyacağını düşünüyorum hacim de destek olursa 0,025 ler gündeme gelebilir
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.