Hand of Fate 2 Ücretsiz Oldu

Defiant Development tarafından geliştirilen gerçek zamanlı kart oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu! Oyunun indirme linki ve inceleme yazısı haberin devamında.

Hand of Fate 2 Ücretsiz Oldu
Editör: Mertcan BUDAK
25 Nisan 2021 - 16:24
Geliştiriciliğini ve dağıtımcılığını Defiant Development'in üstlendiği Hand of Fate 2 oyunu aslen bir masa kart oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ancak oyunun derin mekanikleri ve gerçek 3 boyutlu savaş arenası diğer kart oyunlarına göre ön plana çıkmasına neden oluyor.
 Hand of Fate 2

Gizemli bir kart satıcısıyla çarpıştığımız oyunda, Kart destemizde yaptığımız stratejiler, doğru ekipmanlar ve toplayabildiğimiz güçlü karlarla oyunun kaderini kendi lehimize çeviriyoruz.Oyun sırasında Dealer olarak adlandırılan karşı karakter bizi her el farklı bir mini oyunun bulunduğu düelloya davet ediyor. Oyun sırasında yaptığımız tüm seçimler hikayenin kaderini etkiliyor. İşin en eğlenceli kısmı normal kart oyunlarındaki gibi yalnızca bir masa üstünde ilerlemek yerine, savaş arenasına çıkıp düşmanlarımızı alt ettiğimizide görüyoruz. Maç sonlarında aldığımız çeşitli lootlarda destemizi ve kahramanlarımızı geliştiriyor ve hikayenin seyrini değiştiriyoruz.

Hand of Fate 2 Epic Games'te ücretsiz oldu

Epic Games'in haftalık olarak verdiği ücretsiz oyunlardan biri Hand of Fate 2 oldu. Oyunun ücretsiz indirme sayfasına buradaki linkten ulaşabilirsiniz. Oyunu 29 Nisan tarihi saat 18:00'a kadar ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum