Gifto (GTO) coin nedir? 14 Haziran GTO mainnet haberi

Gifto (GTO) coin kısa sürede sosyal medya platformlarında en çok konuşulan coinlerden oldu. Özellikle kullanıcıların mainnet güncellemesi haberini yayması sonrasında adını sıkça duyduğumuz GTO coin nedir? mainet güncellemesi ne zaman? İşte, 13 Haziran GTO coin güncel verileri.

Gifto (GTO) coin nedir? 14 Haziran GTO mainnet haberi
Editör: Mertcan BUDAK
13 Haziran 2021 - 17:15 - Güncelleme: 14 Haziran 2021 - 15:49
GTO coin nedir? Mainnet haberleri ne anlama geliyor?

Gifto (GTO) coin projesi, aslen bir hediye alıp verme sistemi üzerine oluşturulmuştur. Asian Innovations Group tarafından hayata geçirilen proje, Ethereum altyapısı üzerine inşa edilmiştir. Projeye dahil olan kullanıcılar, GTO tokenleri sosyal medya üzerinden birbirlerine hediye ederek veya değiş tokuş yaparak etkileşimde bulunabiliyorlar. Özellikle, sosyal medya fenomenleri oluşturdukları web bağlantıları sayesinde hayranları tarafından GTO token hediyeleri alabiliyorlar.

GTO coin ile ilgili son zamanlarda özellikle sosyal medyada mainnet güncellemesi ile ilgili haberler yayınlanmaya başladı. Geçmişte bağzı altcoinlerle ilgili sıkça duyduğumuz bu tarz haberlerin çoğu asılsız olabiliyor. Ancak Gifto coin Twitter hesabında yapılan paylaşımda resmi olarak doğrulanan haber, şimdiden GTO için değer artışları göstermeye başladı.
 
Mainnet güncellemesi ne işe yarar?

ERC-20 gibi altyapılara sahip tokenler, başka hizmet sağlayıcılarının altyapılarını kullanırlar. Bu sayede hız, gönderim ücreti, kararlılık gibi konularda kendi ağlarını kullanan coinlere göre bir adım geriden gelirler. Ancak mainnet güncellemesi sonrası token'ler kendi ağlarına geçerler ve bu süreçten sonra artık coin olarak anılırlar. Bu sayede ERC-20 gibi tabanları kullanan tokenlerden daha fazla avantaj sunabilirler.

GTO coin 13 Haziran grafik verileriGTO coin, 14 Haziran tarihinde yapılacak mainnet güncelleme işleminin yaklaşması sonrasında Haziran ayının ilk haftalarında ciddi bir yükseliş trendine girmiş. Haziran ayında en yüksek nokta olarak 0,09 dolar seviyesini gören GTO, bir süre 0,07 dolar seviyelerinde tutunduktan sonra toparlama yapıp, 0,05 dolar seviyelerine kadar düşmüş ve gün içerisinde 0,06 seviyesine ilerlemiş. Yarın yapılacak olan mainnet güncellemesi sonrası fiyat artışının yukarı yönlü olacağı tahmin edilen GTO coin'in 24 saatlik işlem hacmi 43,254,587.28 dolar seviyelerine yükselmiş durumda. GTO coin gün içerisinde en yüksek 0,07 dolar en düşük ise, 0,05 dolar seviyelerinde işlem gördü.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

Holo yorum - HOT coin uzun ara sonra yeşil yaktı! 14 Haziran Holo grafik

Caizcoin nedir? Caizcoin kaç dolar? Caizcoin yorum

DOGE coin yorum - DOGE düşeni kıracak mı? 13 Haziran DOGE kaç dolar?

ATA coin yüzde 4500 yükseldi! ATA coin nedir? Automata coin yorum

Chiliz (CHZ) coin yorum - CHZ yeniden 50 cent olacak mı? 11 Haziran CHZ geleceği


Gifto (GTO) coin grafik analizi

healthci adlı kullanıcının GTO coin grafik yorumu.Giftonun 22 Nisanda yaptığı 200 günlük ortalamayı kırdıktan sonraki hareketi ve yakın zamanda yine 200 günlük ortalama kırdıktan sonraki hareketini görüyoruz.
Pullbacklar aynı destek gelmeside tesadüf olabilir mi ?
Yoksa tarih tekerrür mü edecek ?

200 günlük ortalama altında kapanışta işlem iptal edilir.
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.