Chiliz (CHZ) coin yorum - CHZ yeniden 50 cent olacak mı? 11 Haziran CHZ geleceği

Önceki günün akşamı ilk ivmelenmeyi yakalayan CHZ yükselişine devam ediyor. %35 değer artışı kazanan CHZ geleceği ne? İşte, 11 Haziran CHZ coin güncel verileri ve grafik yorumları.

Chiliz (CHZ) coin yorum - CHZ yeniden 50 cent olacak mı? 11 Haziran CHZ geleceği
Editör: Mertcan BUDAK
11 Haziran 2021 - 14:02 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 - 15:42
Kripto para piyasasında gelecekteki yerini şimdiden garantiye alan CHZ, özellikle spor takımlarının tokenlerini piyasaya sürmesi ile başarıyı yakalamıştı. Son zamanlarda piyasada hakim olan düşüş rüzgarlarına direnen CHZ, gün itibarı ile piyasanın çoğunluğundan sıyrılarak ciddi değer artışları yakaladı.

Chiliz (CHZ) coin grafik - 11 Haziran CHZ güncel verileriCHZ geçen hafta sonu yaşadığı kademeli düşüş trendini, bu haftanın başında daha ciddi bir düşüş ile karşılamıştı. Pazartesi günü, 0,27 dolar seviyelerinden düşerek 0,20 dolar seviyelerine kadar inen CHZ, dün akşam saatlerine kadar bu seviyelerde tutunmuştu. İlk pump'ı dün akşam saatlerinde yakalayan CHZ, haftanın son gününe girdiğimizde ciddi bir ivmelenme yakalayarak 0.34 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

CHZ özellikle spor tokenlerini piyasaya sürmesi ve her geçen gün yeni projelerle güncelliğini koruması ile biliniyor. Son zamanlarda BTC bazlı genel düşüklüğe rağmen yaptığı olumlu yatırımlarla CHZ, listelerde yerini korumayı başarmış gibi görünüyor.

CHZ coin, 11 Haziran tarihinde en düşük 0,26 dolar en yüksek ise, 0,34 dolar seviyelerinde işlem gördü. CHZ coin dolar bazında işlem hacmi ise 424,355,931.39 seviyelerine yükseldi.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Paribu ve Bitexen yeni eklenen coinlerin listesi - 5 yeni coin listelendi!

Sedat Peker coin grafiği - 28 Mayıs Sedat Peker coin değeri 200 bin doları aştı!

DATA coin yorum - Streamr günün en çok kazandıranı oldu!

SHIB coin yorum - SHIB coin 9 Haziran güncel verileri

CHZ coin alınır mı? CHZ grafik analizi

FilAdam adlı kullanıcının Chiliz coin grafik yorumuBir süredir piyasa ile birlikte düşüş trendinde olan CHZ , Euro 2020 haberlerinden olumlu etkilenmiş gibi görünüyor. 0,18 dolarları gördükten sonra dar bir kanal içerisinde hareket ettiği görülen altcoinin daha önce oluşturduğu düşüş trendini kırdığı görülüyor. Günlük grafikte Heikin Ashi, Parabolic Sar ve Fisher Dönüşümü gibi göstergeler "AL" sinyali verirken, pozitif yönlü RSI'ın analiz yapılırken 54-55 seviyelerinde olduğu görülüyor. Bu dönemde sportif alandaki hareketlilik devam ederse ve herhangi bir erteleme vb . olmazsa CHZ ve diğer fan tokenlar için olumlu bir trend görebileceğimi düşünüyorum. CHZ için belirlenen destek (siyah) ve direnç (mavi) seviyeleri grafikte belirtilmiştir. (Not: BUrada yer verilen görüşler yazarın kendi değerlendirmeleri olup eğitim amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.)

Haberlerimizi FacebookTwitter hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum