DATA coin yorum - Streamr günün en çok kazandıranı oldu!

DATA, Mayıs aylarında yaşadığı ciddi düşüşü neredeyse kırma noktasına geldi. Gün içerisinde %101 oranında artış gösteren DATA geleceği ne? DATA coin alınır mı? İşte, 9 Haziran DATA coin güncel verileri.

DATA coin yorum - Streamr günün en çok kazandıranı oldu!
Editör: Mertcan BUDAK
09 Haziran 2021 - 13:56
9 Haziran günü aldığı ciddi oran artışı ile listelerde baş sıralara oturan DATA coin, kısa süre içerisinde en çok konuşulan kripto paralardan biri olmayı başardı.

Streamr (DATA) coin nedir?

Streamr, kullanıcılarına oluşturulan platform içerisinde verileri merkeziyetsiz bir şekilde saklama, yönetme ve dağıtma imkanı veriyor. Ayrıca kullanıcılar bu verileri paylaşarak kazanç elde edebiliyor.

Streamr tokeni olan DATA ise, platformdaki ödeme işlemleri için kullanılabiliyor. ERC-20 tabanlı olan DATA coin kısaca, veriler üzerinden para kazanmayı sağlayan bir token olarak karşımıza çıkıyor.

DATA coin alınır mı? DATA coin grafik analizi

Lykies adlı kullanıcının DATA uzun vade yorumuBiraz bekletebilir fakat eski seviyelerine döneceğini umuyorum. Daralan bir üçgen söz konusu kırılımı beklenmelidir veya risk almak isteyen şimdilerde de alabilir karar ve para sizin dostlar :) Bana kalırsa mor ile çizilen trend kırılımı gerçekleşip alınması daha mantıklıdır ! Çizilen kırmızılar hedef noktalarımızdır. YTD. Şahsi fikirlerimdir.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

ATA coin yüzde 4500 yükseldi! ATA coin nedir? Automata coin yorum

SHIB Fiyat Tahmini: Shiba Inu %30 ralliyi mi ima ediyor?DATA coin yorum - DATA coin kaç dolar?DATA coin, 8 Haziran tarihinde, 0,06 dolar noktalarına kadar geriledikten sonra, ilk sıçrayışını akşam saatlerinde yaşadı. Bir saatlik grafikte, bir sıfır atan DATA, 0,06 dolar seviyesinden fırlayıp, 0,1 dolar seviyesine iz bıraktı. İlk denemede bu noktada tutunmayı başaramayan DATA, 9 Haziran tarihine girdiğimizde, başarılı bir yükseliş yakalayarak, 0,15 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

DATA coin gün içerisinde en düşük, 0.06700 dolar en yüksek ise, 0.15239 dolar seviyelerinde işlem gördü. DATA coin günlük işlem hacmi ise, 82,907,791.48 dolar seviyesine yükseldi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum