Zeray Harmony City fiyat listesi açıklandı mı? 1110 konutluk Harmony City Kartepe ev fiyatları kaç milyon?

Kartepe'de Zeray güvencesiyle yükselecek 1110 adet bağımsız bölümden oluşan Harmony City konut fiyatları, ödeme bilgileri merak ediliyor.

Zeray Harmony City fiyat listesi açıklandı mı? 1110 konutluk Harmony City Kartepe ev fiyatları kaç milyon?
Editör: Hakan AMAN
27 Mayıs 2023 - 16:02
Ev sahibi olmak isteyenler için İstanbul'a yakınlığı ve doğal güzellikleriyle anılan Kartepe bölgesinin en yeni konut projesi satışa sunuluyor. Zeray İnşaat kalite ve güvencesiyle Harmony City konut projesinde yer alan evlerin satışlarına başlandı. Peki Zeray Harmony City konut fiyatları ne kadar, kaç milyon? İşte Harmony City Kartepe konut projesine ilişkin son dakika bilgileri.

Son günlerde Televizyon reklamnlarında sıkça duyulan Zeray projesi Harmony City yakından takip ediliyor. Projede ev fiyatları güncel konut satış fiyatları merak konusu olmuş durumda. Kocaeli iline bağlı Kartepe bölgesinin doğal güzellikleri arasında yükselecek az katlı konut projesi Harmony City merakla araştırılıyor.

Harmony City Konut Fiyatları

Projede 1110 adet bağımsız bölüm yer alacak. İstanbul'a olan yakınlığı ile cazip bir yer olan Kartepe'de inşa edilecek Zeray Harmony City için şimdiden ön talepler dolmaya başladı. Zeray kalitesi ile inşaatına başlanılan Harmony City güncel konut fiyatı 1 milyon 700 Bin Türk Lirasından başlangıç gösteriyor. 

Zeray Harmony City konut projesi hakkında ayrıntılı bilgilere haberin kaynağından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Emlak Haberleri

Daha fazla bilgi için Harmony City konut projesi haberine buraya bakınız.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.