Bitcoin (BTC) hafta sonuna yeşil yaktı ama...

Bitcoin fiyatı hafta sonu Cumartesi güne yükselişle başladı. Sınırlı yükselişin etkisi devam eder mi merak ediliyor.

Bitcoin (BTC) hafta sonuna yeşil yaktı ama...
Editör: Hakan AMAN
27 Mayıs 2023 - 15:49 - Güncelleme: 27 Mayıs 2023 - 15:50
Kripto para piyasalarında gerileme Bitcoin (BTC) durgunluğu ile devam ediyor. 27 Mayıs 2023 hafta sonuna yeşil başlayan Bitcoin fiyatı şu saatlerde 26736 dolar seviyelerinde gerçekleşiyor. Son gelen Bitcoin haber ve güncel rakamlar merakla takip ediliyor. Ethereum fiyatı is 1829 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Hafta boyunca değer kaybeden 30 Bin dolar seviyelerinden gerileyen Bitcoin (BTC) hafta sonu Cumartesi gününe hafif yükseliş ile girdi. 26 Bin dolar seviyesinde tutunan BTC fiyatı bugün yeşil. şu sıralarda ise 26738 dolar olarak işlem görmeye devam ediyor. Diğer taraftan Bitcoin volatilitesinin 2020’den bu yana ki en düşük seviyelerine gerilemiş durumda. 

ABD verilerine endeksli Bitcoin fiyatı bir türlü beklenen seviyelere gelmiyor. FED ve ABD verilerinde yaşanan olumsuz gelişmelerden etkilenmeye devam eden Bitcoin fiyatı 26 Bin dolar seviyelerine kadar geride bıraktığımız hafta gerilemişti. Cuma günü kıpırdamaya başlayan BTC fiyatı Cumartesi günü yeşillenerek az da olsa umut verdi. Ancak yükseliş sınırlı ilerliyor. Olası gelişmeler ve beklentiler ile birlikte Cumartesi ve Pazar günü bir sürpriz yükseliş yaşanır mı yakından takip edilecek.

HAREKETSİZLİK ALT COİNLERE SIÇRADI

Yaşanan BTC hareketsizliği neredeyse tüm alt coinlerde hissedilir derecede gözlemleniyor. Pek çok alt coin olduğu yerde fiyatta takılmış durumda. Olası BTC hareketliliği ise tm alt coinlere yansıyacağı düşünülüyor.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.