XVG coin nedir? 6 Haziran XVG coin yorum

Binance borsasında listelendikten sonra adını daha büyük kitlelere duyurmayı başaran Verge (XVG) coin nedir? Proje kurucuları kimlerdir? İşte, 6 Haziran Verge coin güncel verileri ve projeleri.

XVG coin nedir? 6 Haziran XVG coin yorum
Editör: Mertcan BUDAK
06 Haziran 2021 - 15:40
2014 yılından bu yana piyasada varlığını gösteren Verge, özellikle Binance borsasında yayınlanmasının ardından popülerliğini arttırmayı başardı. Proje amacı, aslen bir kripto ödeme zinciri oluşturmak olan Verge (XVG) VergePay olarak isimlendirdiği sistem ile, gizlilik esasına dayalı bir şekilde kripto para transfer işlemlerini yürütmeyi amaçlıyor.

Özellikle, anonim olarak işlem yapma ve gizli şekilde hesaplara para gönderme imkanları VergePay sistemini bir çok yatırımcı için cazip bir hale getiriyor.

Verge (XVG) coin nasıl ortaya çıktı?

Verge, 2014 yılında DogeCoinDark adı ile piyasaya çıkış yapmıştı. 2016 yılında Doge coin'in piyasada yer edinmesinin ve adını büyük kitlelere duyurmasının ardından, birbirleri ile hiçbir bağlantıları bulunmadığı için DogeCoinDark, adını bugün kullandığı Verge ile değiştirdi. Şirket, bu hamle ile ciddi bir ileri görüşlülük örneği sergileyerek kendisi ile hiçbir alakası olmayan Doge coin adı ile ayrışmış ve yeni bir isim ile piyasada tutunmaya başlamış.

Binance borsasında yeni listelenmiş XVG coin güncel verileri neler?

Önemli Uyarı: İnternet sitemizde paylaşılan bilgiler, gerekli teknik veri sağlayıcı platformlardan alınan veriler doğrultusunda düzenlenip derlenmektedir. Paylaşılan verilerin tamamı güncel borsa verilerinden alıntılanmaktadır. Haber içeriklerinde paylaşılan yorumlar, piyasa ortamındaki gelişmelerin ve yeni bildirilerin ışığında derlenen kişisel anekdotlardır. Yatırım yapmadan önce anlaşmalı olduğunuz yatırım danışmanlarınızdan bilgi alabilirsiniz. Haber sitemizde paylaşılan hiçbir bilgi ve kaynak yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yalnızca güncel verilerin ve haberlerin derlenmesinden oluşmaktadır.
 Türkiye saati ile, 13.00'da Binance borsasında listelenme haberi duyulan XVG coin, 0.026 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Gün içerisinde, 0,03 dolar seviyesine oturan XVG, yazımızın derlendiği dakikalarda, 0,036 dolar seviyesinden işlem görmekte. Verge coin işlem hacmi ise, 18,716,691.81 dolar seviyesine yükselmiş durumda.

Verge coin için belirlenen max arzı 16.5 milyar dolar olarak belirlenmiş durumda. Bu sayede balina olarak adlandırılan yüksek hacimli yatırımcıların elinde fazla birim tutarak piyasayı kolay bir şekilde manipüle etmelerinin önüne geçilmesin hedeflenmiş. Ayrıca bu sınırlandırma her bir XVG token'in değerinin düşük kalmasını sağlamayı hedeflemekte.


XVG coin alınır mı? XVG coin grafik yorumu

bitcoincicucuh adlı kullanıcının XVG coin grafik yorumuXVG/USD 4 saatlik grafiği incelendiğinde, eğer çizilen destek bölgesi retest yaparsa oradan tepki alacaktır diye düşünüyorum. XVG/USDT paritesi 12 Ağustosta Binance borsasında açılıyor ve halvingi var. Destek noktasından alım yapılırsa 3x i görebileceğini düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum