Ürgüp TOKİ kura sonuçları isim isim tam liste sorgulama

Ürgüp TOKİ kura sonuçları merakla takip ediliyor. TOKİ Nevşehir Ürgüp kura çekilişi sonuçları nereden, ne zaman sorgulanabilir? Ürgüp TOKİ kura sonuçları isim sorgulama ekranı açıldı mı? İşte merakla beklenen TOKİ Ürgüp kura çekilişi sonuçları isim listeleri...

Ürgüp TOKİ kura sonuçları isim isim tam liste sorgulama
24 Aralık 2022 - 15:22
Ürgüp TOKİ kura sonuçları merakla araştırılarak, sonuçlara erişilmeye çalışılıyor. Ürgüplü TOKİ hak sahipleri kurada isimleri çıkanlar kura sonuçları nereden sorgulanacak merak ediyor. TOKİ Nevşehir Ürgüp kura sonuçları isim isim tam listesi açıklandı. TOKİ kura sonuçları nereden öğrenilir, hangi web sitesinden sorgulanır ayrıntıları haberimizde. 

Nevşehir TOKİ konut projeleri için bugün büyük heyecan yaşandı. Nevşehir ilinde başta Ürgüp ilçesi olmak üzere 5 ilçede kuralar çekilerek hak sahipleri belli oldu. Sabah saatlerinde başlayan kura çekilişleri Nevşehir Merkez ilçe ile başladı ve Avanos, Ürgüp ile diğer ilçeler için devam etti. Nevşehir için kura sonuçları ise merakla araştırılıyor. 

Ürgüp TOKİ kura sonuçları isim sorgulama ekranı akşam saatlerinde açılmıştır. Kurada adı çıkan vatandaşlar hak sahibi olup olmadığını TOKİ'nin resmi web sitesi dışında e-Devlet üzerinden başvuru ekranından öğrenebilecek. Aynı zamanda TOKİ tarafından SMS yollayarak vatandaşı bilgilendirmesi sağlanacak. TOKİ başvuru bedelleri hak sahipleri için kalacak ancak kurada ismi çıkmayanlar için 5 iş günü içerisinde hangi bankadan yatırıldı ise o bankada açılan TOKİ hesabına geri iade edilecektir.

Ürgüp TOKİ kura çekilişi sonuçlarını öğrenmek için altta yer verilen bağlantıya bakmanız yeterli olacaktır. Gerekli yerlere sizi o haber içerisinde yer alan bağlantılar ulaştıracak, kurada adınızın çıkıp çıkmadığını tek tıkla öğrenebileceksiniz.

Nevşehir TOKİ kuraları 15 bin başvuru arasından çekiliyor! Nevşehir Merkez TOKİ kura sonuçları isim listeleri açıklandı
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.