Nevşehir TOKİ kuraları 15 bin başvuru arasından çekiliyor! Nevşehir Merkez TOKİ kura sonuçları isim listeleri açıklandı

Nevşehir'de TOKİ kura sonuçları isim isim belirleniyor. Nevşehir TOKİ kura çekilişi sonuçları isim sorgulama ekranı açıldı mı? TOKİ Nevşehir kura sonuçları sorgulanıyor, merak ediliyor.

Nevşehir TOKİ kuraları 15 bin başvuru arasından çekiliyor! Nevşehir Merkez TOKİ kura sonuçları isim listeleri açıklandı
Editör: Hakan AMAN
24 Aralık 2022 - 14:25
Nevşehir ilinde TOKİ konutları için başvurular arasında kuralar bugün heyecanla çekiliyor. Kura sonuçlarını merak edenler için isim listesi sorgulama ekranı, kura sonuçlarına dair son dakika ayrıntılı bilgileri teknorium.com farkı ile haberimizden öğrenebileceksiniz. Nevşehir TOKİ kura sonuçları saat kaçta isim listeleri açıklanacak? 

TOKİ Nevşehir kura sonuçları merakla beklenirken, hangi ilçelerin kura sonuçları belli oldu google üzerinden araştırılıyor. TOKİ'de kura heyecanı bugün Nevşehir ilinden sürüyor. TOKİ'den uygun şartlarda, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen 15 bin üzerinde Nevşehirli tarafından başvuru süreci yoğun geçti. Haftalardır merakla beklenen kura çekimi bugün gerçekleştiriliyor. Nevşehir'de bugün 5 ilçe için TOKİ kura sonuçları belli oldu. 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Nevşehir Merkez ilçe dahil olmak üzere toplamda 5 ilçe için kura çekilişini 24 Aralık Cumartesi gün boyunca devam etti. Nevşehir TOKİ konut projeleri kapsamında 5 ilçede toplamda 1026 adet konut için hak sahipliği belirleme işlemi, kura çekilişi işlemi bugün Noter huzurunda yapılarak gün boyunca sürdü. TOKİ Nevşehir kura sonuçları açıklandı mı? Nevşehir TOKİ konutları kura sorgulama ekranı açıldı mı? İşte Nevşehir ili ve bağlı ilçelerinde bugün düzenlenen kura çekimi ve ayrıntıları.

Nevşehir Merkez TOKİ 200 konut, Ürgüp ilçesinde yer alan 350 konut, Gülşehir 206 konut, Avanos ilçesinde 100 konut, Kozaklı'da ise 170 konut için hak sahipliği belirleme kura çekimi başladı. Nevşehir ilinde başvurusu kabul edilenler arasından 14583 adet vatandaş arasından kura çekilişi yapıldı. 

Diğer taraftan 24 Aralık Cumartesi günü bir diğer TOKİ kurası, Trabzon ili ve ilçeleri için çekildi. Trabzon TOKİ konut kura çekilişine dair ayrıntılar için buraya bakabilirsiniz.

Trabzon'da TOKİ kura sonuçları heyecanı! Trabzon  Merkez ve Of kura sonuçları isim isim tam listesi belli olduYasal Uyarı: TOKİ Nevşehir hak sahipliği kura çekilişi haberi 24 Aralık 2022 Cumartesi günü EmlakPencerem.com editörü tarafından özel olarak Teknorium.com için hazırlanmıştır. Haberin kopyalanarak farklı sitelerde yayımlanmasından ötürü yasal hakların kullanacağını hatırlatır, tüm hakların saklı olduğunu belirtiriz.

NEVŞEHİR TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTELERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN