Trabzon'da TOKİ kura sonuçları heyecanı! Trabzon Merkez ve Of kura sonuçları isim isim tam listesi belli oldu

Trabzon'da TOKİ konutları için kura heyecanı Merkez ve Of ilçelerinde sürdü. 38 bine yakın başvuru arasında Trabzon Merkez ve Trabzon Of ilçeleri TOKİ kura sonuçları açıklandı.

Trabzon'da TOKİ kura sonuçları heyecanı! Trabzon  Merkez ve Of kura sonuçları isim isim tam listesi belli oldu
Editör: Hakan AMAN
24 Aralık 2022 - 13:56 - Güncelleme: 24 Aralık 2022 - 14:26
Trabzon ilinde ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği TOKİ konutları için kura heyecanı devam etti. Trabzon Merkez TOKİ konutları ile Trabzon Of TOKİ konutları için kura çekimi bugün düzenlendi. Noter ve TOKİ yetkililerinin huzurunda vatandaşların akın ettiği Trabzon Merkez ilçe ile Of ilçesi TOKİ konutları kura çekilişi canlı yayında takip edildi. Trabzon TOKİ kura sonuçları şu saatlerde merakla bekleniyor. Peki Trabzon Merkez ilçe TOKİ kura sonuçları ile Trabzon Of ilçesi TOKİ kura sonuçları isim listeleri açıklandı mı? Kurada ev sahibi olmaya hak kazananlar isim sorgulama işlemini hangi ekrandan yapabilecekler? İşte TOKİ Trabzon Merkez ilçe ile Of ilçesine dair kura çekimi bilgileri.

TOKİ 250 bin sosyal konutlarında kura heyecanı bugün Trabzon ilinde 2 ilçe ile sürerken, kura sonuçları büyük merakla bekleniyor. Trabzon iline bağlı Merkez ilçe Of ilçesinde yer alan konut projelerine başvuranlar arasında, başvuruları kabul edilenlerin katılabildiği kura çekilişi işlemi Noter ve idare yetkililerinin katılımı ile sabah saat 10:00'da başladı. Trabzon Merkez TOKİ konutları için bugün, Noter ve yetkililerin huzurunda düzenlenen kura çekilişi sonuçları belli olurken, kura sonuçları isim isim tam listesi açıklanıyor. Başvuru yoğunluğu nedeniyle kura çekimi akşam saatlerine kadar sürecek. Kura sonuçları için isim sorgulama ekranı açıldı mı merak ediliyordu. Kuralar şu saatte hala devam ediyor. Gün boyu sürmesi beklenen kura çekim işlemi sonrasında idare tarafından kura sonuçları  toki.gov.tr resmi internet sitesine yüklenmektedir. Kura sonuçları aynı zamanda e-Devlet üzerinden sorgulanabilmektedir.

Trabzon Merkez ilçe TOKİ konut projesinde yer alan 1146 konuta 32 bin 951 adet başvuru kabul edilmişti. Bugün bu başvurular arasında kura çekilişi yapılarak hak sahipleri isim isim belirlendi. Aynı şekilde Trabzon Of ilçesinde ise 150 adet konut için 3671 adet başvuru arasından kurada ismi çıkan vatandaşların isim listeleri açıklandı.

Bugün, 24 Aralık Cumartesi günü TOKİ Nevşehir kura sonuçlarını da açıklıyor. Kura çekilişi Nevşehir'de gerçekleşiyor. Kura takvimi doğrultusunda 24 Aralık tarihinde Trabzon ve Nevşehir illerine ilişkin kuralar tamamlanmış oluyor.

Nevşehir TOKİ kuraları 15 bin başvuru arasından çekiliyor! Nevşehir Merkez TOKİ kura sonuçları isim listeleri açıklandı

Yasal Uyarı: TOKİ Trabzon Merkez ve Of ilçeleri için kura çekilişi sonuçları hak sahipliği kura çekilişi haberi 24 Aralık 2022 Cumartesi günü EmlakPencerem.com editörü tarafından özel olarak Teknorium.com hazırlanmıştır. Haberin kopyalanarak farklı sitelerde yayımlanmasından ötürü yasal hakların kullanacağını hatırlatır, tüm hakların saklı olduğunu belirtiriz.

TRABZON MERKEZ TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTELERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN