Tuzla TOKİ'de 50 Bin sosyal konut için kura heyecanı! TOKİ Tuzla kura sonuçları isim sorgulama ekranı

Gündemin önemli haberlerinden İstanbul Tuzla'da 50 bin sosyal konut için yapılan TOKİ kura çekilişi oldu. Tuzla TOKİ kura sonuçları belli oldu. Kurada ev sahiplerinin hangi evlerde oturacakları belirlendi.

Tuzla TOKİ'de 50 Bin sosyal konut için kura heyecanı! TOKİ Tuzla kura sonuçları isim sorgulama ekranı
Editör: Hakan AMAN
30 Kasım 2022 - 15:58
Milyonların merakla beklediği 250 bin sosyal konut kampanyası kura çekilişinde İstanbul için büyük heyecan yaşanıyor. Bugün Tuzla TOKİ konutlarında 50 bin sosyal konut kampanyası için kura çekilişi yapıldı. Kurada önceden belirlenen ev sahipleri, hangi evde oturacakları belirlendi.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul'da milyonlarca vatandaşı heyecanlandırdı. Tuzla'da Aydınlı bölgesinde hayata geçirilen 50 bin sosyal konut kampanyası için bugün kura çekilişi düzenledi. 250 bin sosyal konut kampanyasını büyük merakla bekleyen milyonlarca başvuru sahibi ise Tuzla projesi canlı yayınını izledi. Ancak bu proje, eski kampanya olan 50 bin konut kampanyası dahilinde hak sahiplerinin daire seçimi için yapılan kura çekilişi olduğu anlaşıldı.

İSTANBUL KURA ÇEKİLİŞ TARİHLERİ NE ZAMAN?

Henüz başvurusu kabul edilenlerin isim listesi ile kura çekilişi tarihi açıklanmamıştır. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında hayata geçirilecek 250 bin sosyal konut kampanyası kura tarihleri kesinlik kazanmadı.

Bugün düzenlenen kura çekilişi sonuçlarını ve proje ayrıntılarını buradan inceleyebilirsiniz.

İstanbul Tuzla TOKİ kura çekilişi Canlı Yayın! TOKİ Tuzla kura sonuçları isim isim tam liste sorgulama ekranı