Bitcoin (BTC) kıpırdadı! Kritik FED verileri ile BTC USDT tarafında bu seviyeler bekleniyor

Bitcoin (BTC) tarafından son 24 saatte yükseliş gözlemleniyor. Son BTC yorumlarında bu seviyeler beklenirken, ABD'den gelecek kritik FED kararları ve açıklamaları ile BTC USDT sıçraması bu seviyelere gelebilir.

Bitcoin (BTC) kıpırdadı! Kritik FED verileri ile BTC USDT tarafında bu seviyeler bekleniyor
30 Kasım 2022 - 15:40
Kripto para piyasalarında Bitcoin için kritik gün devam ediyor. Avrupa Merkez Bankaları faiz kararı ile birlikte FED Başkanı Powell tarafından yapılacak açıklamalar merakla bekleniyor. Avrupa Merkez Bankası (ECB) tarafından yapılan faiz artırımlarında nihai noktanın yüzde 3`ün üzerinde olabileceği ifade ediliyor.

Bitcoin (BTC) toparlanma için sinyaller vermeye başladı. Ancak bugün yaşanacak gelişmeler yakından izlenecek. Gün içerisinde bir yükseliş gösteren BTC tarafında gelecek açıklamalara göre yön değiştirebileceği uzman yorumlarında yer alıyor. Türkiye saatiyle öğleden sonra 17 Bin Dolar üzerine sıçrayan Bitcoin şimdilik bu seviyelerde tutunamadı ve 16800 Dolar üzerine yerleşti. Gelecek iyi haberlerle birlikte yükselişin olası olduğu, 18 Bin Dolar üzerine atması halinde burada tutunabileceği yorumlar arasında.POWELL AÇIKLAMALRI KRİTİK!

Günün kritik verileri ABD'den gelecek. Amerika için açıklanacak kritik verilerin açıklanması ile birlikte, FED başkanı Jerome Powell kameralar karşısına geçerek TSİ 22.00’da açıklamalarda bulunacak.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.