Tron (TRX) Günlük Ortalama 2,1 Milyon Aktif Adrese Ulaştı

Lider kripto para birimi Bitcoin'i geçen Tron (TRX) günlük aktif adresler arasında öne çıkmayı başardı.

Tron (TRX) Günlük Ortalama 2,1 Milyon Aktif Adrese Ulaştı
05 Aralık 2022 - 12:37
Kripto para borsalarında belirsilik hakim olmaya devam ederken, Tron (TRX) tarafında kuvvetlenme aktif adreslerle gözönüne çıktı.

Bitcoin (BTC), devam eden fiyat düzeltmesine rağmen şüphesiz fiyat ve piyasa sınırında lider konumdayken, dünyanın en büyük kripto para birimi, günlük aktif kullanıcı sayısına bakıldığında son zamanlarda bir diğer dijital madeni paradan daha iyi performans gösterdi.

CryptoPresales tarafındna paylaşılan son veriler dikkat çekti. TRON (TRX) Ekim ayında günlük ortalama 2,1 milyon aktif adrese veya Bitcoin'den 2,5 kat daha fazla ulaştığı ifade edilen paylaşımda, TRON, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Stellar ve xrp'nin toplamından daha fazla günlük aktif kullanıcıya ulaştığı kaydedildi.

Statista ve Coinmetrics verileri, TRON'UN Ekim ayında diğer kripto para birimlerinden çok daha fazla günlük aktif adresle kripto alanına hakim olduğunu gösteriyor. Bir zamanlar Ethereum'un bir parçası olan ve esas olarak Tether ve Merkezi Olmayan Finansmana ev sahipliği yapmak için bir protokolle ilişkilendirilen kripto, günlük ortalama 2,1 milyon aktif adrese ulaştı ve bu rakam, o ay kaç benzersiz kullanıcının aktif olarak TRX alıp sattığına biraz benziyor.

Dünyanın en büyük ve en pahalı lider konumunda bulunan kripto para birimi Bitcoin, Ekim ayında üçüncü sıradaki Ethereum'dan yaklaşık% 40 daha fazla ortalama 900.000 adrese ulaştı. İstatistikler, o ay blockchain'e aktif olarak gönderilen veya alınan ortalama 510.200 adresin ETH coin aldığını gösteriyor. Litecoin ve Algorand, sırasıyla 260.300 ve 150.400 ortalama günlük aktif adresle ilk beş listeyi tamamladı.

İstatistikler, piyasa değerine göre dünyanın on beşinci en büyük kripto para birimi olan TRON'UN Bitcoin, Ethereum, Cardano, Stellar ve xrp'nin toplamından daha fazla günlük aktif adrese ulaştığını gösteriyor.


Görsel kaynak: CryptoPresales

TRX Piyasa Değeri Yıllık Bazda % 36 Geriledi

Geçtiğimiz hafta 0,053 dolardan işlem gören piyasa değerine göre dünyanın on beşinci en büyük kripto para birimi, 2022'de de önemli bir fiyat düzeltmesine tanık oldu. CoinMarketCap verileri, TRX madeni paralarının Ocak ayında 0,076 dolar olarak fiyatlandırıldığını ve piyasa değerinin o sırada 7,68 milyar dolar olduğunu gösteriyor.

Mayıs ayına gelindiğinde, TRON piyasa değeri bu yılın en yüksek değeri olan 8,81 milyar dolara yükseldi ve ardından ertesi ay neredeyse % 50 düşüşle 4,61 milyar dolara geriledi.

Ekim ayında 5,64 milyar dolara çıktıktan sonra piyasa değeri Kasım ayı boyunca düşmeye devam etti ve geçen hafta 4,91 milyar dolara ulaşarak yıl başından bu yana % 36 düşüş gösterdi.

İstatistikler ayrıca TRON'UN aylık 7,1milyar doların üzerinde işlem hacmiyle Kasım ayında en çok işlem gören 22. kripto olarak sıralandığını gösteriyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum