Tron TRX coin'de yön yukarı doğru! TRX USDT yüzde 14 yükseldi...

Uzun süredir yükseliş beklentisinde olan Tron TRX tarafında son 24 saatte yüzde 14 civarında bir yükseliş yaşandı.

Tron TRX coin'de yön yukarı doğru! TRX USDT yüzde 14 yükseldi...
Editör: Hakan AMAN
02 Mayıs 2022 - 05:54
Kripto para piyasalarında son 24 saattir yaşanan gerileme dalgalı bir seyire yerini bırakırken çok sayıda yükseliş beklenen alt coinlerde hareketlilik başlamış durumda. Günün en fazla değerlenen alt coin projelerinden biri ise Tron TRX coin oldu. TRX USDT tarafında son 24 saatte yüzde 14 civarında bir ykseliş yaşandı.

TRON TRX'in fiyatı, son 24 saatik grafiğe bakıldığında %14 yükseldikten sonra şu anda 0.07103$ seviyesine bulunuyor. Son fiyat hareketi de TRX'in haftalık performansını olumlu etkileyerek %5,50'ye ulaştı.

CoinMarketCap listesinde piyasa değeri açısından 21. sırada yer alan TRON, 6.829.028.856 $'lık bir piyasa değerine sahip. Bu, onu NEAR Protokolü (NEAR) altına ve Litecoin'in (LTC) üstüne yerleşmiş durumda yükseliş sinyalleri vermeye devame diyor. TRX'in 24 saatlik hacmi hafifçe 1.362.349.206$'a düştü, bu da TRX'in işlem hacminde yaklaşık %2'lik bir düşüş olarak öne çıkıyor.

TRX/USD için günlük grafiğe bakıldığında, TRX'in son 1-2 hafta içinde daha yüksek ve daha yüksek dipler kaydetmesiyle yukarı eğimli bir paralel kanal oluştu. Bu, TRX için kısa ve orta vadeli bir yükseliş eğiliminin başlayabileceğinin sinyalini verebilir.

Son 24 saatlik Tron TRX coin grafiğiSadece mum modellerine bakıldığında bu yükseliş hareketi devam edebilir. Dünün kapalı kırmızı mumu, bugünün mevcut yeşil mumu tarafından yutuldu. Bugünkü mum açılıştan daha yüksek bir kapanışla kapanırsa ve önceki mumu yutmaya devam ederse, fiyatın yükselmeye devam edebileceğinin sinyalini verebilir.

Bugünkü yukarı yönlü fiyat hareketinin büyüklüğü göz önüne alındığında, bir sonraki mumun bir geri çekilme olması muhtemeldir. Geri çekilme bugünkü hareketten daha küçükse, TRX için yükseliş hareketi onaylanmalıdır. Yükseliş hareketi onaylanırsa, fiyat için bir sonraki hedef 0,07 dolar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum