Kripto paralarda Mayıs depremi! Bitcoin, Ethereum ve listedeki tüm coinler kan kırmızı...

Mayıs ayının ilk gününde kripto paralarda çöküş başladı. Deprem etkisi yapan 1 Mayıs global kripto para piyasalarını kırmızıya bürüdü. Bitcoin, Ethereum ve tüm alt coin projeleri değer kaybetmeye başladı.

Kripto paralarda Mayıs depremi! Bitcoin, Ethereum ve listedeki tüm coinler kan kırmızı...
Editör: Hakan AMAN
01 Mayıs 2022 - 03:54
Kripto para piyasalarında beklenen çöküş Mayıs ayı ile birlikte mi geldi. Uzman isimlerin sürekli uyarılarla gündeme getirdiği yatırımcıların dikkatli olmasını istediği aylardan birine girildi. Tarihi alanda önemli gelişmelerin yaşanmaya başlandığı ve yaşanacağı Mayıs ayının ilk gününde kripto para piyasaları kana bulandı. Bitcoin (BTC) başta olmak üzere, Ethereum (ETH) ve diğer tüm alt coin projeleri adeta kana bulandı, kan kırmızı olmuş durumda. Kripto paralarda sert düşüş gece yarısından sonra başladı...

Dünya genelinde global piyasalarda inanılmaz kötü senaryolar için uzman isimler art arda uyarılarda bulunurken, Nasdaq ve diğer borsalar başta olmak üzere, kripto paralar dahil her yer kırmızıya dönmüş durumda. Bitcoin (BTC) 38 Bin Dolar altında işlem görmeye başladı ve yüzde 3 civarında geriledi. Eteherum (ETH) ise 2700 Dolar bandına kadar geriledi. Son 7 günde ise BTC ve ETH tarafında kayıplar yüzde 7 üzerinde gerçekleşti. 

KRİPTO PARALARDA ÇÖKÜŞ...

CoinMarketKap listesinde tüm sayfalar kırmızıya dönmüş durumda.  Yeni ayın ilk günü 1 Mayıs Pazar sabahı güne uyananlar düşüşlerle güne başlamış oldu. 1 Mayıs itibariyle düşüş trendine giren pek çok kripto para birimi sert kayıplarla güne başladı. BTC ev ETH tarafında yaşanan kayıplar sürerken, global piyasaların tamamında düşüşler hızlandı. Alt coin projelerinde kayıpların daha fazla olabileceği uyarısında bulunan uzmanlar, yatırım yapanları dikkatli olmaları konusunda uyarıyor. 

 
Haberlerimizi FacebookTwitter hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum