4 Mayıs Star Wars Günü'nde ücretsiz premium Hile-Kodları

PLITCH’de Star Wars Sevenlere özel olarak ücretsiz Premium Hile-Kodlarını sunacak.

4 Mayıs Star Wars Günü'nde ücretsiz premium Hile-Kodları
Editör: Hakan AMAN
30 Nisan 2022 - 14:24 - Güncelleme: 01 Mayıs 2022 - 04:07
Biliyor muydunuz, 4 Mayıs Star Wars Gün’ü Türkiye’miz için ne anlam katığını sizlere bu yazımızda anlatıyoruz, sağolsun PLITCH ekibi bize bu konu hakkında destek vermiştir.

Evet Star Wars Sevenler, neden bu 4 Mayıs Star Wars Gün’ü bizim ülkemiz için çok önemli? 4 Mayıs Star Wars Gün’ünde tüm Star Wars Sevenleri ayrı heyecan sarıyor ve kendilerine adadıkları bu film için arayışa çıkıyorlar. İşte, tam da burada bizim ülkemizde çakma Star Wars yapımın Uzay adlı filimin figürleri çok ilgi çekiyor: 

4 Mayıs Star Wars Gün’ünde Plitch herkese ve en önemlisi Star Wars sevenlere ücretsiz premium Hile-Kodlarını sunacaktır!

4 Mayıs Star Wars Gün’üne artık fazla bir şey kalmadı, MegaDev (Premium PC-Trainer yazılımı) markası olan PLITCH’in sizlere tüm Star Wars Video oyunların Hile-Kodlarını ücretsiz sunacaktır. Bu güçler sizi bir Jedi yapmaz ama güçlü bir Padawan gibi oynamanıza yardımcı olmaktan ötesini verecektir ve oyununuzu daha da eğlenceli hale getirecektir.

-    Star Wars - Knights of the old Republic : Bu oyun oyuncuları dört bin yıl geriye götürüyor.
-    PLITCH, kullanıcılarının bir kredi takviyesi veya bir - iki ek beceri puanı vererek en başından itibaren harekete geçmelerine olanak tanımaktadır. Star Wars hayranları için, PLITCH oyunun eğlencesini artırmanın başka bir yolunu sunuyor, çünkü Trainer yazılımı karakterlerinizin beceri puanlarını ve niteliklerini geri çekmenize izin vermektedir. Böylece oyunu daha da zor olmasını sağlayacaktır!


-    LEGO Star Wars - The Complete Saga : Star Wars filmlerinin altı bölümünün tamamını tek bir bilgisayar oyununda yeniden yaşamayı ve oynamayı mümkün kılıyor. Bizim özel PLITCH trainer kodlarımız ve hilelerimiz ihtiyacın olan her şeyi sana sunacaktır!

-    Star Wars Jedi - Fallen Order : Jedi Padawan Cal Kestis'in rolüne giriyorsun ve 5 yıl sonrası 66 adlı olan emirden sonra, İmparatorluktan kaçıyorsun. Amacın Jedi’liği yeniden inşa etmek ve İmparatorluğun zulmünü sona erdirmek. Plitch Hile-Kodları sonsuz güç ve ışın kılıcı enerjisi ile ek beceri puanları aracılığıyla Sith'e karşı nihai avantajlarla oynama imkânı sunar.

-    Star Wars Battlefront II: Star Wars dünyasını hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı! Alliance'ın bir kahramanı veya İmparatorluğun kötü adamı olarak nefes kesici savaşlar ve hızlı uzay savaşları yaşayacaksın. Plitch kodları yetenek – tecrübe cooldown sürelerini kaldırır ve Godmode ile daha da görkemli bir oyun keyfi sunar.