Torun Center Hilton ile anlaştı

Torunblar'a ait İstanbul'un en değerli lokasyonu üzerinde yer alan Torun Center, Hilton markası ile anlaştı.

Torun Center Hilton ile anlaştı
Editör: Hakan AMAN
25 Temmuz 2023 - 17:45
Gayrimenkul alanında hayata geçirdiği dev projelerle tanınan Torunlar GYO, İstanbul'da Mecidiyeköy'ün kalbinde yer alan dev binasının işletmesini Hilton ile yapacak. Anlaşma bugün düzenlenen imza töreni ile KAP üzerinden duyuruldu.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamada, TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. #TRGYO Torun Center?da yer alan otel kısmı için Embassy Suites by Hilton ile anlaşma ile alakalı olarak son dakika gelişmeleri paylaştı.

KAP açıklamasında, "Torunlar GYO portföyünde yer alan Torun Center'ın bünyesindeki otel kısmı için Embassy Suites by Hilton markası ile 25.07.2023 tarihinde anlaşma imzalanmıştır. 2024 yılı yaz aylarında konuklarını ağırlamaya başlaması planlanan "Embassy Suites by Hilton'da 33'ü stüdyo, 77 tanesi ise bir yatak odalı süit olmak üzere toplam 110 oda yer alacaktır. 1'i büyük toplam 3 toplantı odası bulunan otelde, restaurant ve 24 saat açık fitness center ile spa gibi sosyal donatılar da yer alacaktır.  Embassy Suites by Hilton, Torunlar GYO'nun yüzde 100 iştiraki olan TRN Otel İşletmeciliği tarafından franchise anlaşması modeli ile işletilecektir." denildi.