TOKİ Trabzon kura çekilişi başvuru sayısı ve isim listeleri geldi! Trabzon TOKİ kura tarihi, başvurusu kabul edilenlerin isimleri belli oldu

TOKİ Trabzon Merkez ve diğer 9 ilçeleri için merakla beklenen liste idare tarafından açıklandı. Trabzon TOKİ konutları için kura tarihli netleşmezken, başvuruları kabul edilen 33 bin üzeri vatandaşın isim listeleri açıklandı.

TOKİ Trabzon kura çekilişi başvuru sayısı ve isim listeleri geldi! Trabzon TOKİ kura tarihi, başvurusu kabul edilenlerin isimleri belli oldu
03 Aralık 2022 - 14:19 - Güncelleme: 03 Aralık 2022 - 15:19
Trabzon TOKİ konutları için başvuru yapanları yakından ilgilendiren haber. TOKİ konutları için Trabzon ilinde 9 ilçeden başvuru yapanları ilgilendiren başvuru sonuçları açıklandı. Karadeniz'de TOKİ heyecanı son hız devam ediyor. TOKİ tarafından yapılacak sosyal konutların kura çekilişleri ile hak sahiplerinin belirlenmesine devam ediliyor. TOKİ Trabzon 2022 projeleri ile Merkez ilçede rekor sayıda başvuru gerçekleştirildi.

Karadeniz'in önemli ili Trabzon'da TOKİ kura başvuruları rekor sayı ile tamamlanmıştı. Başvurusu kabul edilen 33 bin üzerinde vatandaş kura çekilişi için geri sayıma geçti. Trabzonlu vatandaşlar TOKİ kura çekiliş tarihlerini merak ederken, TOKİ'den gelecek haberleri bekliyor. 

TRABZON TOKİ KURA SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, 250 bin sosyal konut kapsamında Trabzon'da başvuru sonuçlarını açıklandı. toki.gov.tr üzerinden yayımlanan Trabzon TOKİ başvuru sonuçları isim isim listesi açıklandı. 9 farklı ilçede çok sayıda konut için başvurusu kabul edilenler ve edilmeyenlerin isim listelerini açıklayan TOKİ, kura çekilişi tarihi hakkında bilgi paylaşmadı.


Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre, TOKİ tarafından Trabzon ilinde hak sahiplerinin belirleneceği kura çekilişi için tarih belirleme çalışmasına devam ediyor. Diğer taraftan Trabzon Merkez ilçe başta olmak üzere, Sürmene, Vakfıkebir, Of, Düzköy, Çarşamba, Arsin, Araklı ve Akçaabat olmak üzere toplamda 9 ilçe için TOKİ başvuru sonuçları isim listesi açıklanmış oldu. Trabzon ilinde TOKİ konutları için 9 ilçede başvurusu kabul edilenlerin isim listelerinin yayımlanması ile heyecan yaşandı. İsimlerini başvuru sonuçlarını görmek isteyen Trabzonlu başvuru sahipleri kurada adlarının listede olup olmadığını merakla araştırıyor.

Trabzon ili ve bağlı ilçelerinde hayata geçirilmesi planlanan evler için başvurular yoğun geçmişti. Başvuru döneminde isimleri belirlenen, kuraya katılacakların başvuru sonuçları açıklandı. İlk olarak Trabzon Merkez TOKİ konut projesinde yer alan evlerin başvurusu kabul edilen ve edilmeyenlerin isim isim listesi açıklandı. Hemen peşinden Trabzon ili için tahsis edilen diğer TOKİ konutlarına yapılan başvuru sonuçları isim listesi açıklanmış oldu.

 

TRABZON TOKİ BAŞVURU SONUÇLARI İSİM LİSTELERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN