TOKİ Ordu kura çekilişi başvuru sayısı ve isim listeleri geldi' Ordu TOKİ kura tarihi, başvurusu kabul edilenlerin isimleri açıklandı

TOKİ Ordu Merkez, Fatsa ve Ünye ilçeleri için merakla beklenen liste idare tarafından açıklandı. Ordu TOKİ konutları için kura tarihli netleşmezken, başvuruları kabul edilen 20 bin üzeri vatandaşın isimleri açıklandı.

TOKİ Ordu kura çekilişi başvuru sayısı ve isim listeleri geldi' Ordu TOKİ kura tarihi, başvurusu kabul edilenlerin isimleri açıklandı
Editör: Hakan AMAN
30 Kasım 2022 - 21:09
Ordulu binlerce kişiyi ilgilendiren son dakika gelişmesini TOKİ duyurdu! Ordu'da ev hayali kuran, TOKİ sosyal konutlarına başvuran 20 binden fazla başvurusu kabul edilen vatandaşın beklediği haber. TOKİ Ordu Merkez ilçe, Fatsa ve Ünye ilçelerinden başvuru yapanlar için başvuru isim listesi açıklandı. Ordu Merkez TOKİ konut projesinde yer alan 1111 adet daire için 21 bin üzerinde başvuru kabul edildi. 3 ilçe için kura çekilişi başvuru sonuçları belli oldu.

81 il için inşa edilecek TOKİ İlk Evim Sosyal Konut Kampanyası kapsamında 250 bin sosyal konutlarında başvurular belli oldu. Ordulu vatandaşlar arasında başvuru yapanların isim isim başvuru sonuçları listesi bugün yayımlandı. Ordu TOKİ konut projeleri için şimdilik 3 ilçede yapılan başvuruların kabul edilen ve edilmeyenlere dair isim listeleri yayımlandı. İdarenin resmi sitesi toki.gov.tr üzerinde yayımlanan isim listelerine dair ayrıntıları emlakpencerem.com farkıyla haberimizden öğrenebilirsiniz.

ORDU KURA TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Ordu ili ve bağlı tüm ilçeler için kura çekiliş tarihi ve diğer ayrıntıları güvenle emlak haberleri veya TOKİ haberleri sayfalarımızdan araştırabilirsiniz. Ordu ili Fatsa ilçesi, Ünye ilçesi ile Merkez ilçe için TOKİ'nin açıkladığı başvuru sonuçları isim listesini hemen altta verdiğimiz emlak haberleri bağlantısından öğrenebilirsiniz.

 BAŞVURU TOKİ ORDU BAŞVURU LİSTELERİNİ GÖRMEK İÇİN BAKINIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum