TOKİ Muğla Merkez, Bodrum ve Fethiye kura sonuçları açıklandı

TOKİ Muğla ilinde Merkez ilçe ile Bodrum ve Fethiye'de kura çekilişini tamamladı. Hak sahiplerinin isimleri belli oldu. İşte TOKİ Muğla kura sonuçları isim sorgulama ekranı.

TOKİ Muğla Merkez, Bodrum ve Fethiye kura sonuçları açıklandı
Editör: Hakan AMAN
28 Ocak 2023 - 16:34
TOKİ Muğla ilinde İlk Evim sosyal konutları için 3 ilçede hak sahiplerini belirledi. Bugün düzenlenen kura çekimi ile Mula'da Merkez ilçe başta olmak üzere Bodrum ve Fethiye ilçelerinde hayata geçirilecek evlerin hak sahiplerini kura yöntemiyle belirledi. Peki TOKİ Muğla kura sonuçları açıklandı mı?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 81 ilin tamamında ve bağlı ilçelerinde hayata geçireceği 250 bin adet sosyal konutların kura takvimine Muğla ilinden devam ediyor. 70'e yakın ilde hak sahiplerinin belirlendiği kura çekimleri tamamlandı. Kalan takvime göre kura çekilişleri hızla sürüyor. 

Muğla Merkez TOKİ 1100 konut için toplamda 20287 vatandaşın başvurusunun kabul edildiği kura çekilişi ile hak sahipleri belirlendi. Türkiye'nin en önemli turizm merkezi Bodrum'da ise 150 adet konut için 12816 başvuru kabul edildi. Muğla Fethiye'de ise 53 konut için 8780 başvuru kabul edilerek bugün gerçekleştirilen kura çekilişinde hak sahipleri isim isim belirlendi.

MUĞLA TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTELERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.