TOKİ Malatya Merkez kura sonuçları isim isim sorgulama ekranı açıldı

TOKİ Malatya'da kura sonuçları için sorgulama ekranı açıldığı bildirildi. Teknorium farkı ile tek tıkla TOKİ Malatya Merkez kura sonuçları isim listesine erişebilirsiniz.

TOKİ Malatya Merkez kura sonuçları isim isim sorgulama ekranı açıldı
26 Kasım 2022 - 14:18
TOKİ Malatya'da Merkez ilçenin kuralarını çekmeye, isimlerin belirlenmesine başladığı bildirildi. Malatyalı çok sayıda vatandaş TOKİ konutlarından ev sahibi olabilmek adına başvuruda bulundu. Başvuruları kabul edilen 80 bine yakın vatandaşın arasında kuralar çekildi. Canlı yayın üzerinden sonuçların öğrenildiği kura çekilişi halen devam etmektedir.

Malatya Merkez ilçe başta olmak üzere, Darende, Doğanşehir, Akçadağ, Arapgir, Hekimhan, Yazıhan, Kuluncak, Pütürge ve Kale ilçelerine yönelik ayrılan 2 bin üzerinde konut için TOKİ kura çekilişi Cumartesi sabahı saat 10:00'da başladı. Kura çekilişi başvuru yoğunluğu nedeniyle Pazar günü gece saatlerine kadar sürmesi bekleniyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 250 bin sosyal konut projelerinde günün kura çekilişi işlemini Malatya ile sürdürüyor. Malatya ili için hayata geçirilecek 2791 adet konut için rekor başvuru yapıldığı bildirildi. Bu sabah başlayan kura çekilişi 2 günde tamamlanması bekleniyor.

Malatya TOKİ projeleri toplamda 11 ilçede 2791 adet konutu kapsıyor. Başvuruları kabul edilen yaklaşık 79 bin üzerinde vatandaşlar arasında 26 Kasım sabahı başlayan TOKİ Malatya kura çekimi işlemi devam ediyor.

TOKİ Malatya kura çekilişi canlı yayın - Kura sonuçları isim listesi

Malatya TOKİ Kura Sonuçları

İsim isim kura sonuçları tam listesi hazırlanıyor. 2 gün sürecek TOKİ Malatya kura sonuçları sorgulama ekranı için altta verdiğimiz haberimize bakmanız yeterlidir.

TOKİ kura sonuçları online sorgulama ekranı! Adım adım toki.gov.tr kura sonuçları onay ekranı erişimi

YORUMLAR

  • 0 Yorum