TOKİ Kayseri kura çekilişleri 2022! Kayseri TOKİ kura başvuru sonuçları isim isim tam liste açıklandı

TOKİ Kayseri konutlarında kura çekilişi heyecanı başlıyor. Kuraya katılmaya hak kazanan Kayserili vatandaşların başvuru listesi açıklandı. Peki TOKİ Kayseri kura tarihi belli oldu mu?

TOKİ Kayseri kura çekilişleri 2022! Kayseri TOKİ kura başvuru sonuçları isim isim tam liste açıklandı
03 Aralık 2022 - 15:48 - Güncelleme: 05 Aralık 2022 - 16:08
TOKİ'den Kayseri ilinde ev almak için başvuran 100 bin üzerinde vatandaşı yakından ilgilendiren gelişmeyi idare duyurdu. TOKİ Kayseri kura çekilişi tarihleri yaklaşırken, idare başvuru sonuçları listelerini paylaştı. Peki TOKİ Kayseri 2022 kura çekilişi tarihleri kesinleşti mi? Kayseri'de TOKİ kuraları hangi tarihlerde çekilecek? İşte son dakika gelişmesi ve Kayserili vatandaşların merak ettiği haberin ayrıntıları.

Anadolu'nun önemli sanayi merkezleri arasında yer alan Kayseri için flaş gelişmeler peş peşe yaşanıyor. TOKİ'den uygun fiyata, ev sahibi olmak amacıyla İlk Evim Sosyal Konut, İlk Evim Arsa, İlk İşyerim kampanyaları kapsamında kura çekilişi aşamalarına geçildi. Ülkenin dört bir yanında takvimi belirlenen illerde kuralar çekilerek hak sahipleri belirleniyor. Bu illere Kayseri'de eklenmek üzere. TOKİ Kayseri kura çekilişi takvimi merakla araştırılıyor. 

SON DAKİKA: KAYSERİ TOKİ KURA TARİHLERİ AÇIKLANDI!


Kayseri'de TOKİ kura başvuruları rekor sayı ile tamamlanırken, başvuru sahipleri isimlerini merak ediyor. Başvuru sonuçları Kayseri için belli oldu. TOKİ Kayseri'de bağlı ilçeler için konut başvurusu yapanların isimleri açıklandı. İdare tarafından toki.gov.tr üzerinden duyurulan açıklamada Kayseri ve ilçelerine yapılan başvurulara ilişkin isim isim tüm listeleri paylaştı.


 Başvurusu kabul edilen 100 bin üzerinde vatandaş kura çekilişi için geri sayıma başlarken kura çekilişi büyük heyecanla il halkı tarafından bekleniyor. Kayserili vatandaşlar TOKİ kura çekiliş tarihlerini merak ederken, TOKİ'den gelecek haberler şimdiden yakın takip edilerek, merakla beklenmekte.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, 250 bin sosyal konut kampanyasında Kayseri'de on binlerin ev hayali ile barınma ihtiyacını gidermek için başvuru yaptığı projelere dair başvuru sonuçlarını açıklandı. toki.gov.tr üzerinden yayımlanan Kayseri TOKİ başvuru sonuçları isim isim listesi açıklandı. Kayseri Merkez ilçe, Yahyalı, Yeşilhisar, Çardak, Hacılar, Develi, Felahiye, İncesu Garipçe, İncesu Saraycık, Özvatan, Pınarbaşı, Sarız ve Tomarza ilçelerinde rekor başvuru gelen projelerin hak sahipliği belirleme kura çekilişi tarihleri için geri sayım başladı. TOKİ, kura çekilişi tarihi hakkında ise kesin bilgi bilgi ve kura takvimi hakkında ayrıntılar paylaşılmadı. ,

TOKİ Kayseri başvuru sonuçları, kura takvimi ve kura tarihlerine ilişkin son gelişmeleri altta verdiğimiz bağlantıdan incelemenizi tavsiye ederiz.

 

TOKİ KAYSERİ BAŞVURU SONUÇLARI İSİM LİSTELERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum