TOKİ Aksaray başvuru sonuçları kura tarihleri resmen duyuruldu! 8 Aralık'ta kuralar başlıyor...

TOKİ Aksaray ilinde inşa edilecek 1282 adet konut için resmi kura tarihleri ve başvuru sonuçları listesi açıklandı. İlk kura Aksaray TOKİ konutlarında 8 Kasım'da çekilecek.

TOKİ Aksaray başvuru sonuçları kura tarihleri resmen duyuruldu! 8 Aralık'ta kuralar başlıyor...
Editör: HaloDayı
05 Aralık 2022 - 20:11
Aksaray'da TOKİ konutlarına başvuru yapanlar dikkat! TOKİ Aksaray Başvuru sonuçları listesi ve kura çekilişi tarihleri resmi olarak paylaşıldı. Peki TOKİ Aksaray konut kura çekilişi hangi gün, hangi tarihte başlayacak?

Kura çekiliş tarihlerini belirlemeye devam eden Toplu Konut İdaresi, bugün bazı illerin kura takvimlerini paylaştı. Uygun şart ve koşullarda kira ödercesine ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yoğun başvuru yaptığı TOKİ konutlarında kura çekilişi işlemi büyük hızla sürüyor. 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 250 bin sosyal konut kampanyasında kura takvimlerini belirlemeyi sürdürürken, bugün Aksaray'da başvuruda bulunan hak sahiplerine yönelik TOKİ başvuru sonuçları resmen açıklandı. Kuraya katılacak Aksaraylıların isim isim tüm listeleri açıklandı.

TOKİ Aksaray Merkez ilçe kura çekilişi tarihi ile, Sultanahmet, Satıyahşi, Ortaköy, Güzelyurt, Gülağaç, Eskil ve Ağaçören ilçelerinde tüm başvuru yapanların isim listeleri ile kuraya katılacak hak sahiplerinin listesi ve kura çekiliş tarihleri belli olmuş oldu.

AKSARAY TOKİ BAŞVURU SONUÇLARI İSİM LİSTESİ VE KURA TARİHLERİNİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ.


-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.