Kayseri'de TOKİ konutlarına başvuranlar dikkat! Kayseri TOKİ kura takvimi, kura çekiliş tarihleri açıklandı

Kayseri TOKİ konut projelerinde heyecanlı bekleyiş sürerken kura takvimi netleşti. 10 Aralık tarihide başlayacak TOKİ Kayseri kura çekilişi tarihleri tüm ilçeler için açıklandı.

Kayseri'de TOKİ konutlarına başvuranlar dikkat! Kayseri TOKİ kura takvimi, kura çekiliş tarihleri açıklandı
Editör: Burak TOKA
05 Aralık 2022 - 16:19 - Güncelleme: 05 Aralık 2022 - 16:26
Kayseri ili için 100 bin üzerinde vatandaşı yakından ilgilendiren, merakla beklenen kura çekilişi tarihleri kesinleşti! 5 Aralık günü TOKİ resmi duyuru ile TOKİ Kayseri kura çekiliş tarihlerini açıkladı. TOKİ konutlarına başvuranları yakından ilgilendiren haber bugün geldi! Merakla beklenen TOKİ Kayseri kura takvimi resmi olarak 10 Aralık 2022 tarihinde başlayacak.

TOKİ kura çekilişi tarihlerine Kayseri ili de eklendi.. Kayseri TOKİ konut projesinde yer alan evlere başvurusu kabul edilenler arasında düzenlenecek kura çekilişi için kesin tarih açıklanmış oldu. Söz konusu TOKİ açıklamasında kura tarihi başlangıcının Kayseri Merkez ilçe ile 10 Aralık tarihinde başlayacağı kaydedildi. Kayseri ilinde TOKİ konutları için başvuru yapanları heyecanlandıran gelişmeyi TOKİ internet sitesinden bugün itibariyle duyurdu. İşte TOKİ Kayseri kura çekilişi tarihleri.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ülke genelinde devam ettiği sosyal konut kampanyası kura çekilişleri büyük merak konusu olmaya devam ediyor. Cumhuriyet tarihin en büyük kampanyası hızla devam ederken, kura takvimi açıklamasına Kayseri ili için beklenen tarihler bugün geldi. TOKİ bu kapsamda il il kura çekilişlerini sürdürüyor. Her yeni gün farklı bir il ve ilçe için kura heyecanı yaşanıyor. Merakla beklenen iller arasında yer alan Kayseri TOKİ konutları için resmi kura tarihleri açıklandı. Açıklama TOKİ'den geldi.

Hemen altta yer alan haberde tüm Kayseri il ve ilçeleri için TOKİ kura takvimini inceleyebileceksiniz.

TOKİ tarafından açıklanan Kayseri kura çekilişi tarihleri


-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.