Togg T10X Bakan Varank'ın makam aracı oldu!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Togg T10X akıllı cihazı makam aracı olarak gündelik programlarında kullanmaya başladı. Togg T10X'e büyük ilgi var...

Togg T10X Bakan Varank'ın makam aracı oldu!
Editör: Hakan AMAN
08 Nisan 2023 - 00:07 - Güncelleme: 08 Nisan 2023 - 00:09
Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili olma özelliği taşıyan Togg resmi teslimatları hızla devam ediyor. Diğer taraftan Togg akıllı cihazları devletin üst kademesinin makam aracı olmaya başladı. İlk örnek Bakan Varank'ın oldu. Bakan Varank, Togg T10X akıllı cihazı resmi makam aracı olarak kullanmaya başladı.

Togg T10X akıllı cihazları Türkiye'nin dört bir yanına dağılmaya başladı. Ülke genelinde 28 bin Togg elektrikli otomobili 2023 yılı boyunca kura ile belirlenen sahiplerine teslim edilmeye başladı. Türkiye yollarında hemen her ilde Togg otomobilleri trafikte seyretmeye başladı. Diğer taraftan Devletin üst kademesinde Togg kullanımı ilk olarak Bakan Varank ile kullanılmaya başlandı.

BAKAN VARANK'IN MAKAM ARACI TOGG BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

0015 plakalı resmi makam aracı olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Togg T10X elektrikli otomobili kullanmaya başlamış durumda. Bakan Varank resmi makam aracı olarak Togg'u gündelik programında kullanmaya başladı. Gittiği yerlerde vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılanan Bakan Varank'ın Togg makam aracı ile fotoğraf çektirenler ve aracı inceleyenlerin sayısı ise oldukça fazla. 

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.