Togg elektrikli modeli Bakan ve Milletvekillerini hayran bıraktı! Bakanlar Togg koltuğuna yapıştı...

Test sürüşü Bakan ve Milletvekilleri tarafından gerçekleştirilen Togg elektrikli otomobil koltuğuna oturanlar hayran kaldı. Gaza basanı koltuğa yapıştırdı...

Togg elektrikli modeli Bakan ve Milletvekillerini hayran bıraktı! Bakanlar Togg koltuğuna yapıştı...
Editör: Mertcan BUDAK
06 Nisan 2022 - 12:23 - Güncelleme: 07 Nisan 2022 - 23:35
Yerli ve milli gururumuz Togg test sürüşleri Bakan ve Milletvekillerine kadar geldi. Bursa Gemlik'te fabrikaya yakın alanda test pistinde Togg elektrikli otomobil test sürüşleri gerçekleştirildi. Bakan Varank ve Nebati, Togg otomobilin gazına bastıkça koltuğa yapıştı. Kullanan herkes Togg otomobile hayran oldu.

Türkiye'nin merakla beklenen yerli ve milli imkanlarla hayata geçirilen otomobil projesi Togg tarafında her şey program dahilinde ilerliyor. Fabrika inşaat çalışmaları, Test sürüşleri, marka ve diğer tüm çalışmalar eş zamanlı olarak yürütülüyor. Dünya genelinde tanınmaya başlanan Togg'da heyecan bitmiyor. Test sürüşü için Togg koltuğuna oturanlar ise hayranlıklarını gizleyemiyor.

Togg Bursa Gemlik'te düzenlenen test sürüşü kapsamında, Bakanlar ve Milletvekilleri dışında Bursa Valisi özel pistte sürüş deneyimi gerçekleştirdiler. Togg koltuğuna sırayla Bakan ve Milletvekilleri geçti. Pistte turlayanlar Togg'un yol tutuşu ve sürüş performansına hayran kaldılar. Bakan Mustafa Varank, Nureddin Nebati Togg koltuğunda adeta şov yaptılar. Gazı kökleyen Bakanlar, Togg performansı karşısında şaştılar. Koltuğa yapışan "G" kuvveti nedeniyle şaşkınlık yaşayan Bakanlar, Gürcan Karakaş'a bu normal mi diye sordular.