Togg akıllı cihazları böyle teslim ediliyor!

Togg kurasında isimleri çıkan vatandaşlar akıllı cihazlarına evlerinin önünde kavuşmaya başladı. İşte Togg T10X sahiplerine böyle teslim ediliyor.

Togg akıllı cihazları böyle teslim ediliyor!
Editör: Hakan AMAN
30 Nisan 2023 - 21:55 - Güncelleme: 30 Nisan 2023 - 21:58
Türkiye'nin yerli ve milli otomobili Togg sahiplerine teslim ediliyor. Togg twitter resmi hesabından yapılan teslimatlar büyük beğeni toplarken, araçlarını teslim alanlar ise büyük mutluluk yaşadı. Togg T10X akıllı cihazları sahiplerine işte böyle teslim ediliyor.

Yüz binlerce ön sipariş alan Togg T10X modeli, seri üretim bantlarından inerek, sahiplerine, kilometrelerce öteye ilk sıradan dağıtılmaya başlandı. Togg akıllı cihazlarını satın almak için çekilişe katılan ve isimleri kurada belirlenen vatandaşlara araçları kapılarına kadar götürülerek teslim edilmeye başlandı. Togg sahipleri ise ellerinde Türk bayrakları ile bu gururu yaşamanın heyecanını paylaşıyor.

Gemlik Togg akıllı cihaz üretim üssünden özel TIR araçlarına yüklenen görüntüleri büyük beğeni toplayan otomobiller, kurada ismi sırasıyla belirlenen hak sahiplerine, farklı illere kapıya kadar götürülerek teslim ediliyor. Araçlar TIR'lar ile gideceği lokasyona kadar taşınarak sonrasında farklı bir taşıyıcı ile hak sahibinin evine, teslim alacağı noktaya götürülüyor. Araç özenle indirilerek sahibine teslim ediliyor.

Konuyla ilgili Togg Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Çekilişle sipariş hakkı kazanan ilk kullanıcılarımızın T10X’lerini evlerine teslim ettik.

Hayırlı, uğurlu olsun. 

#Togg
#T10X" denildi.