Hangi illere Togg T10X teslimatları başladı?

Togg T10X teslimatları merakla beklenirken, 28 bin adet kotası dolan Togg yerli ve milli elektrikli akıllı cihazları il bazında teslim edilmeye başlandı. İşte Togg teslimatı yapılacak o iller...

Hangi illere Togg T10X teslimatları başladı?
Editör: Hakan AMAN
30 Nisan 2023 - 15:05 - Güncelleme: 30 Nisan 2023 - 15:06
Milyonlarca sipariş bekleyen Togg elektrikli araçlarında teslimat heyecanı devam ediyor. Rekor başvuru ile tüm sipariş kotasınbı dolduran yerli ve milli retim Togg akıllı cihazları sahiplerine teslim edilmeye başlandı.Diğer taraftan Togg servis noktaları ile şarj istasyonlarının sayıılarında ise her geçen gün artışlar yaşanıyor.

Türkiye'nin Otomobil Grubu Togg Gemlik fabrikasında seri üretim büyük bir hızla devam ederken, teslimat sevkiyatları sürüyor. Togg tarafından yapılan açıklamada, teslimat sevkiyatlarına başlanan iller paylaşıldı. Aynı şekilde Togg servis noktalarının da paylaşımı geride bıraktığımız günlerde kamuoyu ile paylaşılmıştı.

Milyonları heyecanlandıran, trafikte görmeye daha çok başladığımız Togg akıllı cihazları yurt geneline yayılıyor. Siparişler adreslere teslim ediliyor. İl bazında teslimatlar İstanbul başta olmak üzere, Bursa, Isparta, İzmir ve Kocaeli'ne yollandı.

Togg tarafından yapılan açıklamada, "Togg Teknoloji Kampüsümüzden sevkiyatlarımız devam ediyor.

#Gemlik rengi akıllı cihazlarımız Bursa, Isparta, İstanbul ve İzmir'e, #Oltu ise Kocaeli'ye doğru yola çıktı. 

#T10X
#Togg

Planlarımız doğrultusunda yılın başından itibaren servislerimizi hizmete almaya devam ediyoruz.

Bugün itibarıyla;

7 bölge
23 şehir
33 sabit / 8 mobil noktada

Kullanıcılarımıza kesintisiz, hızlı ve etkin bir servis deneyimi sunmak için hazırız." ifadelerine yer verildi.