Temmuz'da 627 adet Togg T10X sahiplerine teslim edildi

Togg teslimat sayısı merak edilirken, Temmuz ayında teslim edilen T10X modelinin sayısı belli oldu. Togg sahipleri yeni araç teslimlerini sabırsızlıkla bekliyor.

Temmuz'da 627 adet Togg T10X sahiplerine teslim edildi
Editör: Hakan AMAN
03 Ağustos 2023 - 13:50 - Güncelleme: 03 Ağustos 2023 - 13:50
Togg satın alanlar için kritik teslim süreçleri yeni Togg araçlarının piyasaya çıkmasıyla sürüyor. Temmuz ayında kaç adet Togg T10X teslim edildi açıklandı. 

Milyonlarca otomobil sevdalısının merakla beklediği Togg T10X teslimatları hızla devam ediyor. Temmuz ayında gerçekleştirilen Togg teslimatı sayısı açıklandı. Bu kapsamda şimdiye kadar gerçekleşen Togg teslimat sayısı da belli oldu.

Otomobil sektöründe elektrikli araç furyası hızla sürerken, yerli ve milli imkanlarla Gemlik Togg Fabrikasında seri üretimi hızlanan Togg araçları için satın alma şansına sahip olanlar için kritik bekleyiş sürüyor. Togg T10X modelinin teslimat sürecinde yeni aşamaya geçildi. Elektrikli Togg yollarda hemen her gün karşımıza çıkarken, araçlarını teslim almayı bekleyenler deneyim merkezlerinden Togg'larını teslim alıyor.

Togg’un Zeytinburnu’ndaki mağazasında araç teslimatı ve test sürüşleri hız kesmeden devam ediyor. Temmuz ayında toplamda 627 adet teslim edilirken, toplam teslimat sayısı 1435'e ulaştı. Deneyim merkezine gelen kullanıcılar yerli otomobile temas edip, sürüş tecrübesine varabiliyor.
 
DENEYİM MERKEZLERİ İL İL YAYILIYOR

Togg elektrikli akıllı cihazlarının teslim edildiği, test edilebilen deneyim merkezlerinin sayısı da hızla artıyor. Pek çok ile yayılan deneyim merkezi sayısı her geçen gün artışta. Vatandaşlar bu deneyim merkezlerinden Togg araçlarını teslim alıp, teslim öncesi T10X modelinin testini gerçekleştirebiliyor.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.