Trendyol'da en ucuz 5 vantilatör ve klima modelleri

Trendyol satıcıları sıcak havaları fırsat bildi. Vantilatör ve klima fiyatlarını hızla elden çıkarmak istiyor. İşte En ucuz 5 klima ve vantilatör modellerini sizler için derledik.

Trendyol'da en ucuz 5 vantilatör ve klima modelleri
Editör: Hakan AMAN
03 Ağustos 2023 - 13:15
Bu yazın en sıcak zamanları yaşanırken, milyonlar klima ve pervane ile soğuma peşinde. Evinde, ofisinde klima ve soğutma sistemi bulunmayanlar bu ürünleri nereden ucuza alırım sorusunu soruyor. Klima ve pervane satışları ise yok satıyor. Peki Trendyol üzerinden alışveriş yapacaklar için trend indirimler kapsamında en ucuz, en uygun 5 serinletici, soğutucu cihaz hangisi? İşte ayrıntılar.

Türkiye'nin sıcaklarla Dünya gibi başı dertte. Sıcaklıklar ülke genelinde fena terletiyor. Çocuklar ve yaşlılar için art arda uyarılar yapılıyor. Evlerinde iş yerlerinde kliması olmayanlar ise bir klima veya soğutucu bir cihaz arıyor. Tabi uygun fiyata, cazip bir cihaz arayışında. Bu kapsamda e-ticaret siteleri öne çıkıyor. Pek çok sitede farklı fiyatlara, ucuz, pahalı cihaz bulmak mümkün. Trendyol üstünde bizler bugün 5 cihaz aradık. Bulduğumuz bu 5 klima ve soğutucu cihazları sizlerle paylaştık.

Oturduğunuz yerden sadece bu bilgileri okuyarak uygun, cazip fiyatlı klima veya soğutucu klima benzeri bir ürün satın alabileceksiniz.

Trendyol üzerinde trend indirimler adı altında kampanyalı ürünler satılmaya devam ediyor. Bu hafta ürünler arasında gözümüze takılan sıcak günlerin en yakın dostu klima ve benzer ürünleri sizler için derledik. Serinlemek istiyorsanız en ucuz vantilatör, en ucuz klima, en ucuz tavan tipi vantilatör modellerini hızlıca görebileceksiniz.

1-) Altus Alk 9050 9.000 Btu A++ Inverter Klima 3623
Fiyat: 11.799 TL


KARGO BEDAVA
KURUMSAL FATURA

Bu ürün TekÇarşı tarafından satılmaktadır. Özellikleri ve diğer tüm ayrıntılarını trendyol mağazasından öğrenebilirsiniz.2-) Keysmart Key1200 A++ Inverter Mono Split Klima-12.000 Btu
Fiyat: 11.975 TL


Ürün OVA MAGAZALARI tarafından  satılmaktadır. Ayrıntılı bilgileri firmanın mağazasından öğrenebilirsiniz.3-) HADRON Hdx7251 Metal Büyük Boy 8"usb Soğutucu Pervane Vantilatör 18*18cm 72512
Fiyat: 259.99 TL


Ürün CEY&CE tarafından satılıyor. Mağazasından ayrıntıları görebilirsiniz.4-) CVS Dn 91002 Beyaz Vantilatör 3 Pervane 3 Kademe 91002krt
Fiyat: 729 TL


Ürün Markam Burada tarafından satılıyor. Trendyol mağazasından ayrıntılara erişilmektedir.


5-) Raks CF 20 SA Sanayi Tipi Tavan Vantilatörü cf20sa
Fiyat: 2049 TL


Ürün EVKOLİK tarafından satılıyor. Trendyol mağazası üzerinden ayrıntıları öğrenebilirsiniz.