TABOO Token 7 günde yüzde 500 üzerinde yükseldi! Taboo altcoin rekor sıçradı...

Kripto para piyasalarında Taboo Token son 7 ve son 24 saatte rekor yükseliş göstererek dikkatleri üzerine çekti. Taboo Token nedir? Taboo Token geleceği merak ediliyor.

TABOO Token 7 günde yüzde 500 üzerinde yükseldi! Taboo altcoin rekor sıçradı...
Editör: Hakan AMAN
15 Ocak 2023 - 20:52
Kripto para piyasalarında yükseliş trendi tüm hafta sonu devam ederken, farklı Token ve atcoinlerde yaşanan sıçramalar dikkatlerden kaçmadı. Son 24 saatte rekor yükseliş gösteren kripto paralar arasında TABOO TOKEN dikkat çekti. Diğer taraftan Decentraland MANA dikkat çeken Metaverse kriptolardan biri oldu. Yaşanan sert yükseliş sonrası bir kez daha Taboo Token nedir? Taboo Token geleceği merakla araştırılıyor.

2022 yılında sönük bir grafik çizen altcoinler arasında yer alan TABOO TOKEN yükselişi ile yatırımcısını sevindirdi. Altcoin projelerine yoğun ilgi olduğu 2021'den bu yana grafiklerde istikrarsızlıkla yatırımcısını üzüyordu. 2023 ile birlikte kripto parada lider Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) tarafında yükselişler başladı. Son ABD verileri sonrasında ise adeta sıçramalar başlamış durumda. 

Kripto para piyasalarında son 7 günde en fazla yükselen token olan TABOO TOKEN uzunca bir aradan sonra yükseliş sinyalleri verdi. TABOO TOKEN son 7 günde yüzde 500 üzerinde bir sıçrama ile umut verdi. Son 24 saatlik grafikte ise Taboo yüzde 85 üzerinde bir yükseliş ile sıçramasını sürdürüyor.

Haberimizin hazırlandığı esnada 0,001792 dolar seviyesinde seyreden Taboo Token için sert iniş ve çıkışlar dikkat çekiyor.

TABOO TOKEN NEDİR?

Özel içerik konusunda uzmanlaşmış, yetişkinlere yönelik benzersiz bir NFT ve akışlı medya projesidir. Kesinlikle özel içerik yıldızı olmayan modellerin içerikleri diğer yetişkin jetonları gibi değildir. Pazar, kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcının fantezilerini keşfetmek, en iyi yetişkin NFT'lerini satın almak ve yüksek getiri için jetonlara yatırım yapmak için tek bir platform üzerinden hizmet veren bir platform olarak dikkat çekmektedir.

Platform üzerinde ise, UI/UX'in yeniden tasarımıyla son teknoloji işlevlere sahip yerel pazarını piyasaya sürdü. Kullanıcılar artık $TABOO jetonunu satın alabilir, platformun yerel NFT'lerini satabilir ve takas edebilir veya %20'ye kadar garantili bir APY (Yıllık Yüzde Getiri) kazanmak için mevcut varlıklarını stake edebilme imkanları sunulmaktadır.