Shiba (SHIB) coin düşeni kırdı mı? SHIB USDT yüzde 20 sıçradı, kritik seviye aşılmak üzere...

Shiba (SHIB) coin tarafında bir taraftan kaçılar sürerken, diğer taraftan sert sıçramalar gelmeye başladı. SHIB meme token bugünü yeşille kapatacak...

Shiba (SHIB) coin düşeni kırdı mı? SHIB USDT yüzde 20 sıçradı, kritik seviye aşılmak üzere...
Editör: Mertcan BUDAK
28 Mart 2022 - 22:21 - Güncelleme: 11 Nisan 2022 - 16:52
Shiba Inu (SHIB) coin için son 24 saat kritik seviyelerin geride bırakılmasıyla geçiyor. Yükseliş trendini yakalayan SHIB token bugünü yeşil geçiriyor. Şu saatlerde en fazla değerlenen coinler arasında. Shiba nu SHIB son 24 saatte yüzde 20 civarı artış gösterdi.

Kripto para piyasalarında yatayda geçen varlıklar haftanın ilk iş gününde yeşillendi. Shiba Inu (SHIB) coin bu kripto paralardan biri oldu. Haftanın ilk iş gününü iyi geçiren SHIB meme token, günü yükselişle sürdüren kripto varlıklar arasında yer aldı. Her ne kadar son zamanlarda Shib yatırımcısını üzen zararlar olsa da yukarı yönlü gelen sinyaller yatırımcıyı yeniden geri çevirebilir. Bunu kısa vadede hep beraber görebileceğiz. 

Uzun süredir sert yükseliş beklenen, türlü ortaklıklar, pek çok noktada ödeme seçeneği olarak geçmeye başlaması Shiba Inu tarafında sert yükselişler, 1 dolar veya üstü seviyeler henüz gelmiş değil. Oldukça fazla gerileme içinde olan SHIB meme token bugünü güzel geçiren kriptolar arasında. Shiba Inu SHIB token, son 24 saatte yüzde 20 civarında bir değer üzerine kattı. Yeni seviyelerin kırılması ve yükselmesi art arda gelebilir. Peki Shiba Inu SHIB coin için son yorum ve grafikler bizlere ne gösteriyor? Shiba Inu yeniden güçlenmeyi sürdürebilecek mi?

İşte son 24 saatlik Shia Inu Shib coin grafiği

İşte son 24 saatlik Shia Inu Shib coin grafiği

#SHIBUSDT (TheIastdance)

ilk önce grafigin içindeki kücük çanagımız calısacak el e gidecez sonra onu calıştırıp yeni zirveye zirveye geldik mi ik günden itibaren formasyon oluşmuş olcak onun calısmasıyla yukarda satısımızı yapar kahvemizi içer milleti izlemeye geçeriz :)

az önce saatlik grafik paylaştım o kanal üstüne atmamız için olusan formasyondu calıştı simdi 4 saatlikte sin formasyonu var dikkat ettigim yer burası bu grafigin önce çanağı tamamlasını sonrada calıştırmasını beklicez benle birlikte hareket eden varsa diye sürekli burdan paylaşım yapıcam

#SHIBUSDT (TheIastdance)

SHİBUSDT (ozgrylmz)

Adam eve formasyonu mevcut boyun bölgesi kırılımı ve retest ile alım planı
Yatırım tavsiyesi değildir,takip amaçlı bir analizdir.

SHİBUSDT (ozgrylmz)

YORUMLAR

  • 0 Yorum