Shiba Inu (SHIB) coin için kritik gelişme duyuruldu

Shiba Inu (SHIB) coin tarafında yeni girişimler sürerken, yatırımcısı için flaş karar alan BitPoint Japan listeleme kararı aldığını açıkladı.

Shiba Inu (SHIB) coin için kritik gelişme duyuruldu
Editör: Hakan AMAN
25 Kasım 2022 - 15:13
Kripto para piyasalarında en popüler, en fazla zarar ettiren shit coinler arasında yer alan Shiba Inu (SHIB) için yeni gelişme duyuruldu. Bu kez Japonya'da listelenecek...

Son zamanlarda yatırımcısına hep kaybettiren, yatırımcısının ise vazgeçmediği Shiba Inu (SHIB) coin tarafında gelişmelere bir yenisi ekleniyor. Japonya'nın önemli kripto para borsası olan BitPoint Japan, Shiba Inu SHIB coin için listeleme kararı aldığını açıkladı. Listeleme Kasım ayı sonuna kadar gerçekleştirilecek.

BitPoint Japan üzerinde Japonya'da SHIB coin tutukunları yatırım fırsatını bulacaklar. Shiba Inu bu sayede Japonya pazarına girmiş olacak.

Son 24 saatlik SHIB USDT grafiğine bakıldığında gün içerisinde bir yükseliş göze çarpıyor. Gün içerisinde 0,00000890 dolar seviyelerinde işlem gören Shiba Inu SHIB coin geride bıraktığımız saatlerde bir yükseliş ile 0,00000940 dolar seviyesine kadar yükseliş gösterdi. Hemen peşinden gerileyen SHIB coin şu sıralarda 0,00000916 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum