Shiba Inu (SHIB) coin hafta sonu yükselişini geliştiricisinden gelen haberlerle yükselişle sürdürüyor

SHIB USDT tarafında, kripto para piyasalarında hafta sonu bereketi yaşanıyor. Shiba Inu (SHIB) coin geliştiricisinden gelen müjde ile listeleme haberi sonrasında yükseliş trendi devam ediyor.

Shiba Inu (SHIB) coin hafta sonu yükselişini geliştiricisinden gelen haberlerle yükselişle sürdürüyor
Editör: Hakan AMAN
21 Ocak 2023 - 18:42
Kripto para piyasaları hafta sonuna yeşil girerken, Shiba Inu tarafında yükselişler art arda geliyor. Son listeleme sonrasında coşan Shiba coin bugün yükselişini devam ettirdi. 

Shiba Inu (SHIB) tarafında yeşil ve yükseliş trendi peş peşe gelen haberlerle sürüyor. Yatırımcısı için 2023 yılı büyük beklenti içinde girilen SHIB coin şimdilik kritik seviyeleri aşmaya devam ederek, yatırımcısını umutlandırıyor. Son haftalarda yükselen grafik performansı  yeni yatırımcıya kapı aralayacak türden.

Shiba Inu Sahipleri Müjde: Geliştiricisi Tarih Verdi, Fiyat Fırladı!

Shiba Inu geliştiricisi Kusama, yatırımcılarının merakla beklediği Shibarium Beta için tam tarih verdi ve yatırımcıları heyecanlandırdı. Bir DEX platformu olan Shibarium, token yakma çabalarının yanında geliştiriciler için de yeni bir blokchain olmayı hedefliyor. İşte beklenen o tarih ve detaylar…

Shiba Inu yatırımcılarının uzun süredir beklediği Shibarium Beta lansmanı büyük olasılıkla 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gerçekleşecek. Resmi topluluk üyeleri ve çekirdek geliştirici Shytoshi Kusama, 14 Şubat tarihini birkaç ipucu ile destekledi. Şimdi topluluk, Shibarium Layer-2 blockchain ile ne gibi değişiklikler olacağına dair odaklanmış durumda.

KASIM SEVİYESİ YAKALANDI!

Hafta sonu Cumartesi gün boyu yükseliş trendini korumayı başaran SHIB USDT 0,00001249 Dolar seviyesi ile günün en yüksek rakamını gördü. Haberimizin yayımlandığı saatlerde ise 0,00001220 Dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyordu. SHIB bugün Kasım 2022 seviyelerine gelmiş durumda. Böylece son 3 ayın en yüksek seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor.

Shba Inu (SHIBUSDT) son 3 aylık grafik


-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.