Shiba Inu (SHIB) coin haberleri - Shiba bir sıfır daha atacak mı? 5 Temmuz Shiba güncel verileri

Shiba Inu (SHIB) coin, her geçen gün yatırımcılar tarafından ortaya atılan yeni teoriler ile karşı karşıya kalıyor. Peki, Sihba coin geleceği ne yönde? Shiba fincan kulp formasyonu tutacak mı? İşte, 5 Temmuz Shiba coin güncel verileri.

Shiba Inu (SHIB) coin haberleri - Shiba bir sıfır daha atacak mı? 5 Temmuz Shiba güncel verileri
Editör: Mertcan BUDAK
05 Temmuz 2021 - 15:46
Shiba coin, Temmuz ayında yatırımcılarını büyük beklentiler içerisine sokmuş durumda. Özellikle Binance gibi büyük borsalarda listelenmesi sonrası adını kısa sürede ciddi kitlelere duyuran Shiba Inu (SHIB) coin, kısa süre içerisinde ters köşe bir düşüş yaşayarak yatırımcılarını ciddi zararlara uğrattı. Bu sebepten dolayı uzun süredir yukarı yönlü hareketi en çok beklenen coinlerin başında gelen Shiba geleceğini ne yönde çizeceği merak ediliyor. 

Shiba coin orta ve uzun vadede tekrardan ciddi yükselişler yapacağı bekleniyor olsa bile, uzun süredir terste kalan yatırımcıların satış emirleri ve sisteme yeni dahil olan kullanıcıların emirlerinin şişmesi durumunda Shiba için yüksek noktalarda tutunma durumları dahada zorlaşmış halde. Peki, 5 Temmuz günü Shiba coin ne durumda?

Shiba coin alınır mı? Shiba coin grafik analizleri

muhammed30 adlı kullanıcının Shiba grafik yorumu.Shib coin güzel duruyor düşen trendi yukarı yönlü kırmış ve trend te retest yapmış ve şuan 1309 kadar yükseliş yapabilecek durumda görünüyor yani %50 yakın güzel bir kar bırakabilir ama mor kutuya baktığımız zaman oradan 4 defa deneyip yukarı kıramamış durumda bu da güçlü bir direnç demek mor kutunun olduğu bölgedeki direnç kırılırsa güzel bir yükseliş bizi bekliyor demektir ama tabi bitcoinin sert düşüş yaşaması bütün altcoinlerde olduğu gibi shib coini de etkileyebilir bu yüzden altcoin alım satımında bitcoin analizine de dikkat etmenizi öneririm. YTD.

e40 adlı kullanıcının Shiba grafik yorumu.Shıb 4s likte fincan kulp oluşturma yolunda ilerlemekte. Kulbun oluşması durumunda hedef belirtilmiştir. İşlemlerizde stop kullanmayı unutmayınız. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

MLN coin nedir? Binance'de listelenen MLN %30 artış gösterdi!

Shiba coin sıfır atacak mı? 2 Temmuz Shiba coin yorum


Shiba coin yorum - Shiba coin güncel verileri

Shiba Inu, 5 Temmuz tarihinde, 0.00000866 dolar seviyelerinden düşüş yaşayarak 0.00000823 dolar seviyelerine kadar indi. Yazımızın düzenlendiği dakikalarda 0.00000834 dolar seviyelerinden işlem gören Shiba, gün içerisinde en yüksek, 0.00000885 dolar en düşük ise, 0.00000823 dolar seviyelerinden işlem gördü. Shiba coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 97,141,633.47 dolar seviyelerinde.

YORUMLAR

  • 0 Yorum