MLN coin nedir? Binance'de listelenen MLN %30 artış gösterdi!

Sabah saatlerinde Binance borsasında listelenen MLN coin nedir? MLN coin projesi ve yatırımları neler? İşte, Melon (MLN) coin ile ilgili bilinen tüm detaylar ve güncel verileri.

MLN coin nedir? Binance'de listelenen MLN %30 artış gösterdi!
Editör: Mertcan BUDAK
05 Temmuz 2021 - 14:42
Türkiye saatli ile 09:00 sularında Binance borsasında listelenen Melon (MLN) coin, kısa süre içerisinde en çok aranan coinlerden oldu. Asıl amacı dijital varlık yönetimi olan Melon coin geleceği nedir? İşte, MLN coin ile ilgili bilinen tüm detaylar.

Melon (MLN) coin nedir?

Melon coin projesi, Ethereum tabanına bağlı olarak işletimini sürdürmeyi amaçlayan bir dijital varlık yönetim sistemi olarak karşımıza çıkyıyor. Melon yatırımcıları dijital varlıklarını sisteme dahil olarak merkeziyetsiz bir şekilde kontrol edebiliyorlar. Ayrıca, yatırımcıların sisteme dahil olmak için MLN olarak adlandırılan Melon coinlerine sahip olmaları gerekiyor.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

Binance AUD, RUB ve UAH 3 yeni coini ne zaman listeleyecek?

Shiba coin sıfır atacak mı? 2 Temmuz Shiba coin yorum

DOCK coin nedir? Günün en çok kazandıran coin'i DOCK coin yorum


MLN coin nereden alınır?

MLN coin sistemin kendi aracı olan MLN Bittrex veya Kraken ve Binance gibi borsalardan kolayca alınıp satılabilir.


MLN coin alınır mı? MLN coin 5 Temmuz güncel verileriMLN coin Binance listelemesinin ardından oluşan talep nedeni ile kısa süreliğine 166 dolar seviyelerine iz bırakarak 98 dolar seviyelerine geriledi. Öğlen saatlerine doğru 124 dolar seviyelerine kadar yükselen MLN, yazımızın düzenlendiği dakikalarda geri çekilme yaşayarak 97 dolar seviyesine kadar gerilemiş durumda.


Melon (MLN) coin 5 Temmuz tarihinde en düşük 79 dolar en yüksek ise, 125 dolar seviyelerinden işlem gördü. MLN coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 32,875,003.23 dolar seviyelerine yükseldi.