DOCK coin nedir? Günün en çok kazandıran coin'i DOCK coin yorum

Temmuz ayının ilk gününde kripto para piyasası ne durumda? Günün en çok kazandıran coinleri neler? İşte, haberin detayları.

DOCK coin nedir? Günün en çok kazandıran coin'i DOCK coin yorum
Editör: Mertcan BUDAK
01 Temmuz 2021 - 15:24 - Güncelleme: 01 Temmuz 2021 - 15:38
Temmuz ayına girmemizle beraber kripto para piyasasında ufak ufak yukarı yönlü hareketlenmeler başladı. Geçtiğimiz aylarda, Teknoloji firmalarından, devletlere kadar bir çok kritik noktanın eş zamanlı olarak Bitcoin tarafına olumsuz haberler ve manipülasyonlar yapması biyasada ciddi derecede olumsuzluk havası yayılmasına neden olmuştu. Temmuz ayına yaklaşmamızla birlikte olumsuz haberlerin kesilmesi piyasada yavaş yavaş toparlanma sinyalleri vermeye başladı.

Peki, 1 Temmuz tarihinde en çok kazandıran altcoinlerden olan DOCK nedir?

DOCK coin, +%25 değer kazandı! DOCK coin yükseliş trendi ne kadar sürecek?

DOCK coin, Haziran ayının son haftalarına yaşadığı ciddi değer kaybını kısa süre içerisinde telafı etti. Gün içerisinde +%25 kâr artışı yakalayan DOCK nedir?

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Shiba coin hedefi yukarı doğru! Shiba coin haber 28 HaziranDOCK coin nedir?DOCK coin projesinden bahsetmeden önce sistemin benzerliklerinden dolayı kısaca Linkedin'i anlatalım. Bildiğiniz gibi Linkedin kullanıcıları, isim, adres, iletişim bilgileri ve eğitim bilgileri gibi kalemleri internet platformunda depolayıp işveren firmalarının dikkatlerini çekmeyi hedefliyorlar. Kullanıcılar paylaştıkları kişisel bilgileri ile kariyer hedeflerindeki firmaların ortak çatı altında buluştuğu bu platformda iş bulma olanaklarını arttırıyorlar.


Dock.io adlı platform ise, bildiğimiz Linkedin'in merkeziyetsiz hali olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar tıpkı Linkedin'deki gibi kişisel verilerini bu sisteme depolayabiliyorlar. Sistem tarafından otomatik olarak şifrelenen veriler kullanıcıların istekleri doğrultusunda 3. şahıslar tarafına paylaşılabiliyor.

DOCK coin yorum - DOCK coin 1 Temmuz güncel verileriDOCK coin, 1 Temmuz gününde yakaladığı değer artışı ile borsa listelerinde baş sıralara oturdu. 29 Haziran tarihinde 0,067 dolar seviyelerinden kopup ilk ciddi yükselişisini gerçekleştiren DOCK, 0,084 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Haziran ayının son gününe kadar ufak bir geriçekilme yaşayan DOCK Temmuz ayının ilk gününde yönünü tekrardan yukarı doğru çevirerek, 0,093 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

DOCK coin 1 Temmuz tarihinde gün içerisinde en yüksek 0,096 dolar en düşük ise, 0,085 dolar seviyelerinde işlem gördü. DOCK coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 53,688,609.90 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

DOCK coin geleceği - DOCK coin alınır mı?

FilAdam adlı kullanıcının DOCK coin grafik yorumuDOCK 4 saatlik analizde yükseliş yönlü ve göstergeler de bunu teyit ediyor. Temmuz ayında önemli bir mainnet güncellemesi olan altcoinin Bitcoin ve Ethereum'daki yükseliş trendinden de faydalandığı görülüyor. Macd 4 saatlikte ve günlükte pozitife döndüğü, Fisher D. ile WTO'nun da bunu teyit ettiği görülüyor. Düşüş trendine iğne atarak bir miktar geri çekilen altcoinin 0,64 dolar seviyelerini aşması halinde hareketine devam edebileceğini düşünüyorum. Ancak piyasadaki genel durumun ve yeni bir FUD dalgasının olmaması da önemli. Bu nedenle de
stopsuz işlem yapılmaması gerektiğini düşünüyorum. Destek (siyah) ve direnç (mavi) seviyeleri grafikte belirtilmiştir. (NOT: Yatırım tavsiyesi değildir!!!)

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum