Shiba Inu (SHIB), BtcTurk borsasında listelenecek!

Shiba yatırımcısını sevindiren gelişme! BtcTurk, Shiba Inu (SHIB) coin listelemesini bugün gerçekleştirecek.

Shiba Inu (SHIB), BtcTurk borsasında listelenecek!
Editör: Mertcan BUDAK
07 Aralık 2021 - 07:28 - Güncelleme: 07 Aralık 2021 - 19:32
Milyonlarca yatırımcısı ile son dönemin en yüksek hacimli meme tokenı olarak anılan Shiba Inu tarafında yeni bir adım atıldı. Türk kripto para platformu BtcTurk, Shiba Inu (SHIB) token listelemesini bugün gerçekleştiriyor. Shiba yatırımcısını sevindiren gelişme için geri sayım başladı. 

Kripto para platformları arasında Türkiye'nin en büyüklerinden biri olarak yatırımcılara hizmet vermeye devam eden BtcTurk borsası, Shiba Inu (SHIB) token listelemesini duyurdu. Söz konusu açıklama BtcTurk tarafından yapıldı. 

Coinbase Pro'ya girmek için uzun bir sürte kapıda bekleyen Shiba Inu, Türkiye'de ilk defa bir borsada listelenmiş olacak. Oldukça geniş bir yatırımcı kitlesi bulunan SHIB coin Türk fanları ise bu durumdan oldukça memnun. 

Konuyla ilgili BtcTurk sosyal medya hesabından yapılan duyuruda, "SHIBA INU (SHIB) yakında BtcTurk | PRO’da!

SHIBA INU (SHIB) yatırma ve çekme işlemleri yarın saat 15.00’te başlıyor!" ifadeleriyle yatırımcıya müjdeli haber verildi.

Shiba Iu token BtcTurk listelemesi sonrası son durum ayrıntılarını görmek için: BtcTurk, Shiba Inu (SHIB) coini listeleyecek! SHIB BtcTurk listelenmesi ne zaman?

YORUMLAR

  • 0 Yorum